szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - rotawirus


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dodka591983
2007-08-18
Email
Mam do Was pytanie, czy ktoras z was dala zrobic swojemu dziecku szczepienie na rotawirus? co o tym myslicie?
ciekawa
2007-08-18
20:46:30
Email
Nastka przeszła tą szczepionkę w 6 tyg życia teraz we wrześniu mamy kolejną dawkę. Lekarka poradziła nam to szczepienie-natomiast z pneumokokami radziła zaczekać aż skończy pół roku. Niestety bardzo ją przechorowała ok półtora tygodnia miała po kilka kolek dziennie, robiła zielone kupki. w tej chwili już wszytko wróciło do normy. Z tego co zrozumiałam w przychodni to dzieci nie reagują aż tak mocno jak Nastka-wiec można powiedzieć ze ona przeszła to wyjątkowo źle.
ciekawa
2007-08-18
20:47:48
Email
No i mimo wszystko myślę ze warto jeśli tyko stać rodziców. Synek kolegi był kilka razy w szpitalu na te biegunki, grypy żołądka inne podobne choroby wywoływane przez rotawirusy.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum