szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - hemoroidy po porodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kaprysna
2007-08-06
Email
witajcie wraz z moim bobaskiem urodzilam spore hemoroidy (w ciazy zadnych problemow tego typu). mialyscie moze podobne historie? czy typowe masci mozna stosowac przy karmieniu piersia (znalazlam w mojej apteczce procto glywenol i proctosone, niestety ulotek brak :-(). pozdrawiam kaprysna
pinkie
2007-08-06
09:09:23
Email
Hej! Mnie po porodze tez dotknęła ta przypadłość.Położna przepisała neomycynę w sprayu.
martunia--22
2007-08-06
14:40:06
Email
ja mam to samo, na dodatek zaczęły wypadać :( nie mogę przez nie porządnie uśiąść. mama mi kupiła hemorol chyba, takie ciemne czopki. ból jakby trochę złagodniał. iść do lekarza?
bea1978
2007-08-06
21:52:41
Email
Hej cierpiące kobietki, mi pomogły czopki posterisan, kosztują około 30zł ale na prawdę są rewelacyjne. Jednak najważniejsze jest żeby wyleczyc te nieszczęsne hemoroidy do końca, nie wolno przerywac kuracji jak tylko przestaje bolec, trzeba zużyc całe opakowanie a jak zajdzie potrzeba i drugie.
monia_ireland
2007-08-06
22:05:22
Email
tylko zadnego z tych specyfikow nie mozna stosowac przy karminiu piersia:( ja stosuje avenoc masc homoepatyczna. Ponoc przykladanie gotowanej cebulijest bradzo skuteczne ale wez chodzz cebula wgaciach:)jakosnjie potrafie sobie tego wyobrazic:)
kaprysna
2007-08-07
17:08:07
Email
Dzieki za wasze reakcje Ja tez nie moge usiasc i jak martunia_22 wypada, narazie szt.1, ale tez sporo krwawi, wiec moze to nie koniec. Obawialam sie, ze tych specyfikow nie mozna przy karmieniu piersia stosowac. W czwartek zameldowalam sie do lekarza, zobaczymy. Musze, bo cierpienie nie z tej ziemi. Pozdrawiam
bea1978
2007-08-07
18:07:37
Email
Mi lekarz pozwolił brac posterisan jak karmiłam, dlatego je poleciłam.
bea1978
2007-08-07
18:18:12
Email
http://www.hemoroidy.info.pl/?section=posterisan
tu jest adres stronki gdzie jest opis leku i też jest zaznaczone że mozna stosowac w okresie laktacji.
kaprysna
2007-08-07
18:44:40
Email
bea1978 nie wiesz, czy ten lek pomaga tez na wypadajace zylaczki, czy te tylko operacyjnie mozna zlikwidowac? Jak ty dawkowalas ten lek? Ja niestety w Szwajcarii, tu czesto nie ma takich lekow jak w Polsce, ale przyslalnoby mi jesli rzeczywiscie skuteczny.
kaprysna
2007-08-07
18:45:17
Email
bea1978 nie wiesz, czy ten lek pomaga tez na wypadajace zylaczki, czy te tylko operacyjnie mozna zlikwidowac? Jak ty dawkowalas ten lek? Ja niestety w Szwajcarii, tu czesto nie ma takich lekow jak w Polsce, ale przyslalnoby mi jesli rzeczywiscie skuteczny.
bea1978
2007-08-07
20:26:29
Email
Kapryśna ja stosowałam na takie co "wychodziły" z odbytu ale moje nie krwawiły. Posterisan pomógł wszystkim tym co stosowali z tego co słyszałam.A lek ten jest na wszystkie żylaki odbytu.Operacyjnie to powiem ci tak od siebie i z tego co ja wiem że usuwa sie takie hmm jakby zapuszczone, czyli takie o które ktoś nie dbał, chodził z nimi kupę lat i tylko narzekał a nie leczył :).Tobie to nie grozi, nie masz sie co martwic. A jak sie dawkuje to nie pamiętam ja wkładałam po porannym opróżnieniu i na wieczór czyli dwa razy na dobę, a jak długo to już indywidualna sprawa, ważne jest aby je wyleczyc od razu do końca a nie zaleczyc tylko. Czyli stosowac do całkowitego ich zaniknięcia, nie kończyc kuracji w momencie jak przestają bolec, bo potem będą nawroty.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum