szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jak wzmoc laktację


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
rena27
2007-08-04
Email
mam następujący problem:bardzo zależy mi na karmieniu mojego bobaska piersią jednak od samego początku mam problemy z laktacją. 8 tygodni po porodzie miałam już pierwszą miesiączkę mimo iż synek był przy piersi niemalże bez przerwy. zawsze kiedy pojawia się okres moje piersi są prawie puste(picie bawarki hippa i innych mających wzmóc laktację mikstur niestety nie pomaga)moje maleństwo ma teraz 6.5 miesiąca a laktacji prawie nie mam mimo iż przystawiam dziecko także w nocy. ą jeszcze jakieś inne sposoby by wzmóc laktację? proszę pomożcie!! Rena
martunia--22
2007-08-06
14:42:10
Email
u mnie świetnie działa wymieniony przez Ciebie Hipp dla kobiet karmiących - ale ma jeden sekret. trzeba go pić na ciepło, podczas karmienia lub krótko przed. w moim przypadku robi z piersi kran ;) mleko samo leci, bez dotykania piersi. byłam w szoku ;)
polishgirl
2007-08-06
21:56:33
Email
wypróbuj też piwo bezalkoholowe Karmi. U mnie działało. Piersi po wypiciu były pełne. Wogóle to duuuuużo pić wody. I przykładać jak najczęsciej dziacko do piersi. Im wiecej dziecko ssie tym więcej mleka sie produkuje.
Magdalenka
2007-08-06
22:59:23
Email
ja sie zaopatrzylam juz na zapas w herbatki na laktacje ziolowe - bocianek i jakas inna z herbapolu. slyszalam tez o granulkach homneopatycznych na laktacje.
rena27
2007-08-07
22:22:08
Email
DZIEKUJE SERDECZNE ZA PORADY KOCHANE KOBITKI NA PEWNO WYPROBUJE. ZAINTERESOWALO MNIE SZCZEGOLNIE TO PIWO BEZALKOHOLOWE BO NIE TAK DAWNO MIAłAM OCHOTE NA TAKIEGO KARMIKA A MOJ MEZUS STWIERDZIL ZE NIE POWINNAM GO PIC BO JAKIS TAM PROCENT ALKOHOLU NA PEWNO MA, ALE SIę ZDZIWI JAK MU POKAZE WASZE PORADY. JESZCZE RAZ DZIęKI RENATA. PS. NA PEWNO DAM ZNAC CZY PODZIAłALY.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum