szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - karmienie butelką


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
OLIWIA
2007-08-03
Email
Witajcie , mam ogromny problem moze bedziecie mi w stanie pomóc . Otórz mam córke 5 miesieczna którą karmię piersią i ze wzgledu na fakt iż wracam za miesiąc do pracy musze przestawic małą na butelkę . Tu sie pojawia problem , nie chce nie toleruje butelki jak mam sobie poradzic z taką sytuacją ???? Pomóżcie ...
Goga66
2007-08-03
19:51:47
Email
Przede wszystkim nie matka powinna uczyć, bo od mamy to dziecko chce cyca. Po drugie, niestety trzeba spróbować jaki smoczek jej bardziej odpowiada - silikonowy, lateksowy, taki czy inny kształt. Moja Zu też nie chciała pić z butelki. Silikonowe smoczki polubiła dopiero po tym jak zaaprobowała lateksowy naśladujący kształt piersi. Tamte były dla niej za twarde. Ale co dziecko, to upodobania. No i potrzeba troszkę czasu, żeby przyzwyczaić malucha. Czasem trzeba chwilę przegłodzić i lepiej żeby widziało kogoś innego obok siebie niż mamusię
Kornela
2007-08-08
08:08:27
Email
U nas było tak samo, Marcelina z butelki Avent i Canpol nie chciała pić, dopiero jak kupiłam NUK ze zwykłm smoczkiem lateksowym o anatomicznym kształcie to załapała i później już piła z różnych butelek. Życzymy powodzenia :-))))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum