szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - E.coli w moczu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
behatka
2007-08-03
Email
DZiewczyny, pewnie tez mialyscie z tym cholerstwem do czynienia - mój mały ma te bakterie od urodzenia, w perwszym pólroczu dalismy temu spokoj bo ogolne wyniki moczu mial w normie. teraz próbujemy go leczyc - dostał juz dwa antybiotyki -bactrim i augentin a to cholerstwo dalejj siedzi. jeśli wyleczyłyście z tego Wasze dzieciaczki to prosze napiszcie czym - i czy to istotne w jakiej formie podaje sie antybiotyk? mmoze trzeba zastrzyki zapodac?
anna27
2007-08-05
11:14:00
Email
hej ja z moim maluszkiem miałam to soamo lekarka faszerowała go 4 antybiotykami i co badanie kontrolne to jeszcze gorsze. w koncu dostal skierowanie do szpitala tam pobrali mu siuski przez cewnik i okazało sie ze dziecko zdrowe jak ryba i nie potrzebnie lekarz zatruwał go antybiotykami. U mojej kolezanki to samo jak zrobiła przez cewnik dziecku nic nie wyszło, a normalna metoda to zawsze sa bakterie u takich maluchów. Stan na głowie i popros lekarza zeby dał ci skierowanie na cewnikowanie zabaczysz ze bedzie oki. pozdrawiam
behatka
2007-08-05
12:29:06
Email
DZięki Anno, pewnie tak zrobię :) Tym bardziej ze w badaniach ogólnych moxcczu nic nie wychodzi. Czytałam o Twoim maluszku ze marudzi, moj tez kończy 8 miesięcy i jest podobnie. Jeszcze nie raczkuje a juz nudzi mu sie siedzenie w miejscu i zamist przóbowac sie przemieszczac to wcoiąż buczy, gdy ma np. za daleko do jakiejs zabawki. I nie wiem czy go zmotywowac...
anna27
2007-08-05
18:34:48
Email
no wlasnie z tym marudzenie to porazka czasami to juz wysiada moja cierpliwosc wtedy najlepiej na spacer ale ile mozna chodzic. a co do tych bakteri to tez tak mielismy ze w ogolnym nic nie wychodził wiec warto sprawdzic to cewnikiem. Daj znac jak bedziesz miała wynik trzymam kciuki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum