szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - NAJLEPSZE PRODUKTY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2007-07-29
Email
dziewczyny, wkrotce rodze drugie dziecko. zastanawiam sie co nowego slychac na rynku z produktami dla niemowlat. proponuje wpisac tutaj produkty ktore polecilybyscie innym mamom, poczawszy do masci do pupy, przez inne srodki do pielegnacji, skonczywszy na produktach dla swierzo upieczonej mamy jak np. oslonki (kapturki) na piersi, masci na pogryzione brodawki itd itp. co tylko wam przyjdzie do glowy. ja osobiscie moge polecic plantex ale moja corka ma juz 19 miesiecy, wiec nie jestem na bierzaco. zapraszam do wpisywania!
ciekawa
2007-07-29
07:58:50
Email
frida-do zaciągania wydzieliny w nosie Marinal-do nawilżania, ma delikatny strumień wyrzutu
motylek
2007-07-29
09:33:43
Email
polecam do smarowania pępuszka spirytus lawendowy (bezbarwny!), do smarowania pupci maść LINOMAG, a do pielęgnacji i kąpieli maluszka od pierwszych dni życia wszystkie produkty NIVEA:)
ania23
2007-07-29
10:44:23
Email
Ja polecam na odparzenia krem Nivea przeciw odparzeniom, u mnie działa zawsze, wszelkie inne maści muszą sie schować i działa też Linomag. Wogóle używam większość kosmetyków Nivea i polecam w 100%, również Bambino Na wszelkie problemy ze skórą, polecam Oilatum soft krem - jest super działający! Jeśli chodzi np. o wkładki laktacyjne to próbowałam wielu ale zawsze wracam do Baby Ono, sa tanie i cienkie, jangorsze chyba było Jonhson - strasznie grube. To tyle co mi przyszło do głowy.Pozdrawiam!!
AgaDan
2007-07-29
14:35:58
Email
ja poleciłabym: na popekane brodawki- maść bepathen, na odparzenia u mnie rewelacyjne sprawdzał się sudecrem, oraz linomag, wkładki laktacyjne uzywałam róznych najgorsze bo najgrubsze johsona- tak jak napisała ania23, płyn do kapieli od pierwszego dnia- uzywałam ziaja a teraz używam bambino Polecam, zasypka johsona lub nivea,buteli używałam aventa ale moja córka gdy zaczęła ząbkować wogóle nie chciała pić z tego smoczka był za twardy dla niej więc zmieniłam na conpol baby. Na ząbkowanie uzywałam żelu Calgel- u nas się sprawdzał ale nie na trzonowe :):):)To chyba wszystko co mi się przypomniało
Magdalenka
2007-07-29
17:20:47
Email
a co zawiera calgel? czy lidokaine albo podobny srodek ktory powoduje lekkie odretwienie dziasel? jezeli tak, to ja uzywalam czegos podobnego, baby oragel, ale moja corka nienawidzial tego i wrzeszczala jeszcze bardziej. polecam jeszcze emulsje do kapieli oilatum na sucha skore.
dodka591983
2007-07-29
22:48:56
Email
Dla dzieci polecam wszystkie kosmetyki firmy Bubchen, łącznie z maścią do pupci ( lub ewentualnie sudocrem) ja uzywam ich od początku (kremy, płyny do kąpieli, żel do mycia, olejek do smarowania, ktory nie zawiera parafiny co jest bardzo ważne!!!!!!!!lotion, mleczko, zwilżone chusteczki i szampon) i synek nie miał żadnej alegrii ani uczulenia. Do smarowania brzuszka bardzo dobra jest maść fisan lub olejek także z Bubchen dla ciężarnych. Do brodawek polecam bepanthen oraz okłady z wyciągu z rumianku. Kapturki, buteleczki, smoczki, łyżeczki, gryzaczki kupuję tylko firmy Nuk i śmiało mogę je polecić. Jak cos mi się jeszcze przypomni napiszę. Pozdrawiam
dodka591983
2007-07-29
22:50:57
Email
aha jeszcze pępuszek. Mnie w szpitalu powiedziano bym niczym nie smarowała pępuszka, bo nie ma sensu. Raz, dwa razy na dobę wymienialam gazik, ktory go otaczał. pępuszek sam odpadł po 5 dniach od urodzenia i od tamtej pory świetnie się goił.
weridiana
2007-07-30
07:58:38
Email
Ja do pielegnacji pępuszka polecam takie jednorazowe gaziki (kupiłam je na allegro) na odparzenia moim zdaniem jest krem z nivea - goi super szybko i jest bardzo wydajny na brodawki bephanten, na problemy z skórą oilatum i emulsje do kąpieli i krem - rewelka. Do mycia buźki polecam płyn z musteli do mycia twarzy i pośladków- używamy od urodzenia. Do tego oczywiście frida do noska i woda morska marimer bo jest dużo tańsza od pozostałych. Oj ale napolecałam jak mi się coś przypomni to dopiszę.
aniasz
2007-07-30
09:30:41
Email
hej :) ja do pielęgnacji pupci polecam Alantan, jeszcze niesłyszałam żeby kogoś uczulał, a niestety sudocrem i nivea u nas sie nie sprawdziły. Do smarowania oliwka Bambino, szampoin podobnie (to moim zdaniem tanie i dobre produkty). Chusteczki polecam NIvea Soft Creme. Poza tym na wzdęcia Espumisan w kroplach, a na dziąsęka Dentinox. Hmmm.... co tam jeszcze... aha jestem bardzo zadowolona z pieluszek happy, są tańsze od papmersów czy huggies'ów a podobnej jakości. Smoczki też z NUKA. Wkładki laktacyje Bella. Maść na brodawki Maltan (rewelacja, pomógł nawet jak okrzyczany bepanthen nie dawał sobie rady) No i chyba tyle :) wiekszośc z tych rzeczy sprawdziłam na dwójce dzieci także mam do nich pełne zaufanie. POzdrawiam
kasiarys7
2007-07-30
09:54:09
Email
My jesteśmy zadowoleni i z czystym serduchem polecamy :kosmetyki oilatum ,maść linomag i bepanthen ,pieluchy i chusteczki pamparsa - u nas sprawdzają się rewelacyjnie (nie wiem co to odpażenie czerwona pupka czy jakieś uczulenia ).Smoki butelki i gryzaki firmy nuk.Proszek do prania dzidziuś - tani i naprawde godny polecenia.Pościel i ubranka firmy kolorino - super jakość i kolory (niespieralne).
Monik
2007-07-30
11:13:18
Email
Początkowo używałam wkładek laktacyjnych Bella(30 szt-ok 12zł) i uważam,że są beznadziejne. Wyglądają fajnie, ale powłoka jest za mało zabezpieczona, wata przykleja się do brodawek. Teraz używam wkładek z Rossmana "Baby Dream" i jestem z nich zadowolona, no i są bardzo tanie (30 szt-5zł). Jako kosmetyki do pielęgnacji najlepiej sprawdziły się Nivea i Penathen. "na odparzenia polecam Sudocrem (Nivea też mam,ale Sudocrem jest skuteczniejszy). Polecam też zaopatrzyć się w maść majerankową (smaruję nią brzuszek przy kolce, wzdęciach), czopki Vibrucol(na stany niepokoju u niemowląt można stosować od 1 dnia życia, kropelki na kolki-Sab Simplex.
noemi
2007-08-02
09:04:40
Email
do pielęgnacji paznokci polecam nożyczki firmy bebejou
noemi
2007-08-02
09:06:04
Email
i polecam zabieranie ze sobą na wszelkie wyjazdy moskitiere. mnie się bardzo przydaje, nie trzeba wpatrywać się w wózek jak dziecko śpi i patrzeć czy czasem jakiś komar tam się nie kręci:)
kasiarys7
2007-08-02
09:08:39
Email
Noemi masz racje z tą moskitierą ja też zabieram ją wszędzie.Bardzo fajna sparawa.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum