szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mokre stópki - co robic????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
venuss
2007-07-25
Email
Pomocy drogie mamusie, Oli pocą się stópki, tak mocno że jak lezy bez skarpetek to pod nózkami na leżaczku jest mokro jakby nasikała:( a na stopkach widac kropelki potu. Głowka się nie poci. Lekarzowi mówiłam, powiedział tylko "dobrze że nie głowka". spotkałyście sie z takim poceniem nóżek u dzieci może?
bea1978
2007-07-25
19:47:22
Email
Ja sie spotkałam i córce się pociły i synkowi się poca tak samo jak opisujesz.Ja nie widzę powodu do paniki ani zmartwienia.Taka natura dziecka, jedno jest mniej potliwe drugie bardziej :)Dodam, że mojemy synkowi poci się równie mocno główka, nie ma krzywicy ani jej obiawow, kilku lekarzy to stwierdziło i kazdy dał taka samą odpowiedź - taka jego natura :)
ania23
2007-07-25
20:04:08
Email
Venuss u mnie jest to samo. Amelce też pocą sie stópki.Jak ma gołe to wtedy z nich cieknie :-) Moim zdaniem to chyba taka natura a jesli dziecko jest jeszcze małe to jest wina jeszcze nie do konca rozwiniętego układu nerwowego - tak mi przynajmniej lekarka powiedziała
venuss
2007-07-25
20:18:32
Email
aniu to mnie pocieszyłaś, bałam się ze moze to ma związek z krzywicą, choć mój lekarz mówił że nie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum