szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - krzywe ząbki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
FK
2007-07-16
Email
Witajcie. Martwią mnie ząbki mojego synka. Pierwszy (dolna jedynka) wyszedł równiutko. Druga dolna jedynka zupełnie krzywo. Lekarz powiedział mi wtedy, żeby się nie martwić, bo Krzyś to sobie wypchnie językiem. Nie martwiłam się więc, ale teraz idzie kolejny ząbek i chyba jest jeszcze bardziej krzywy. Zastanawiam się jaka może być przyczyna, bo zawsze myślałam, że ząbki mogą rosnąć krzywo jeśli nie ma miejsca, ale pierwsze? Do tego ten trzeci ząbek, to górna dwójka, a jedynek nie ma. Nie wiem, czy kolejnością też się trzeba martwić. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tej sprawie, to dajcie znać. Pozdrawiam!
pinkie
2007-07-16
14:32:54
Email
Tomusiowi wyszły najpierw dwie jedynki na dole, potem dwójka na dole i długo nie było następnych. POtem dwie górna jedynki, dwie górna dwójki i wreszcie wyszła dwójka na dole - ale trochę wykrzywiona i wygląda jak trójka, a nie jak dwójka. Teraz przebiły się górne piątki lub czwórki - nie jestem pewna , bo sa bardzo daleko. Co to jest, to się później okaże
FK
2007-07-18
12:53:40
Email
Pinkie - dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście u Twojego synka też trochę dziwnie z tymi ząbkami. Nikt więcej nic nie pisze, więc chyba to nie jest powszechne. Albo może to zwyczajnie nie jest problem, tylko ja się jak zwykle niepotrzebnie martwię. W przyszłym tygodniu idziemy na kontrolę do lekarza, to spytamy znów. A Tobie Pinkie lekarz coś mówił na ten temat, czy nie pytałaś?
pinkie
2007-07-18
13:58:30
Email
pytałam, jak wyszły 3 i potem nic nie było. Lekarka powiedziała, ze martwić się należy jak do roku nie wyjdzie ani jeden ząb. A tak, to nie jest powód do zmartwień.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum