szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - łóżeczko turystyczne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
noemi
2007-07-11
Email
lato i sezon urlopowy w pełni, więc czas zakupić turystyczne łóżeczko. i tu mam problem: na co zwrócić uwagę przy wyborze. a może są jakieś konkretne modele łózeczek, które są godne polecenia? z niecierpliwością czekam na wszelkie porady i sugestie
Goga66
2007-07-12
09:17:01
Email
Noemi - mam to łóżeczko. Na allegro kosztuje teraz 220 ale w hurtowni pod Warszawą kolega kupił taniej. Jeśli będziesz zainteresowana - to dowiem sie, gdzie. http://www.allegro.pl/item210764371_lozeczko_turystyczne_kojec_arti_l5_wys_0zl_w_wa.html#photo
dwa poziomy montażu materaca ( podwieszane dno ) - wytrzymałość poziomu wyższego aż 10kg - otwierany bok - kółka do przemieszczania wyposażone w hamulce - materacyk - moskitiera - kieszeń na zabawki - nadrukowana siatka - estetyczne wykonanie - torba do transportu - łatwy mechanizm składania - solidne podparcie spodu

Goga66
2007-07-12
09:22:01
Email
Ważne jest, żeby miało dodatkowy poziom dla maluszka niesiadającego jeszcze. Żeby miało otwieraną jedną ściankę - wtedy będzie i za kojec robić. Dla Zu na podwórku - na działce - w dzień służy do zabawy. To ma siatkowe boki, co ułatwia oddychanie dziecku i można dziecko z boku podejrzeć gdy jest na tym niskim poziomie. Jest szalenie estetyczne. Ja wybrałam to najb. kolorowe ale są i stonowane kolory. Łatwo się przemieszcza. Ma przewijak zakładany na łóżeczko (to moje - tu nie wiem czy na allegro). Jest lekki, ma kółka i moje ma też funkcję kołyski jesię chce ją rozłożyć. Ma fajną kieszeń na zabawki a przy przewijaku na kosmetyki i waciki. Kolega z funkcją bujania zapłacił chyba 180-190.
Daję zdjęcie z podwyższonym poziomem

Goga66
2007-07-12
09:29:29
Email
http://www.arti.pl/lozeczko-l6_prod15.html To strona producenta. Tam chyba Bogdan kupił łóżeczko. Obejrzyj sobie kolory i możliwości. Są zdjęcia też z przewijakiem ale nie dają sie kopiować. To Zielonka
Goga66
2007-07-12
09:30:50
Email
I jeszcze to łóżeczko ma uchwyty do nauki wstawania do których można podwieszać jakieś lekkie zabawki
Monik
2007-07-12
11:29:06
Email
Noemi ja też mam łóżeczko turystyczne, ale w tym roku nie zabieram go jeszcze na wczasy by nie robić dodatkowego bagażu w samochodzie, tym bardziej,że teraz dziecko może jeszcze spać w wózeczku-w gondolce:))No i uważam,że materace w tych łóżeczkach są beznadziejne, dlatego dokupiłam do tego łóżeczka normalny materac gryka-kokos. A taki materac wozić na wczasy...Nie bardzo... A ja mam takie łóżeczko:

Monik
2007-07-12
11:30:59
Email
Też ma 2 poziomy, otwierany bok, wibracje, lampkę, melodyjkę:)) Zapąłci,łąm za niego 240 zł. Wszelkie info na http://www.babydesign.pl/ NA allego też można kupić
Joanna26
2007-07-12
11:43:06
Email
Monik,takiego lozeczka uzywasz na co dzien?Zamiast tradycyjnego,tak?
noemi
2007-07-12
12:01:53
Email
dziękuję za rady. może wieczorkime się uda posprawdzać na spokojnie wszelkie podane linki, coby zakup był udany. pozdrawiamy cieplutko:)
dodka591983
2007-07-12
12:04:51
Email
My mamy takie lozeczko, ktore sluzy nam w salonie za kojec a na wyjazdach Filip bardzo ladnie w nim spi.

Goga66
2007-07-12
12:07:37
Email
Noemi - te wszystkie łóżeczka są w miarę podobne. Kwestia wyposażenia. Ważne jest to wyjście otwierane, podwyższony poziom i przewijak. Reszta to bajery. Akurat wibracje mnie nie przekonują, bo nie są zdrowe dla dorosłych, czemu miałyby być dobre dla dzieci. Ale może są specjalnie dobrane? Materace są nienajlepsze ale na krótki wyjazd można na nie koc położyć. Na co dzień potrzebny byłby lepszy materac. Jeśli zdecydujesz się na to, jakie mam ja i Bogdan, to lepiej kupić w Zielonce, bo zdecydowanie taniej niż na allegro i lepiej wyposażone
Monik
2007-07-12
13:00:36
Email
Tak Joasiu takiego łóżeczka używam na co dzień, ale mam włożony w łóżeczku materac kokos-gryka. Ten pseudo materacyk ,który jest w łóżeczkach turystycznych mnie nie przekonuje, jest łamany, jego powierzchnia nie jest prosta i nie używałabym go nawet przez parę dni... Z wibracji nie korzystam. W moim modelu jest duży przewijak, z którego jestem bardzo zadowolona.
qqqaaazzz
2013-06-04
11:17:15
Email
I tak w takim łóżku najważniejszy jest materac, bo to on ma główny wpływ na komfort snu, ja polecam zwykłe piankowe materace http://lozka-materace.pl/pl/c/Materace-Piankowe/9

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum