szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - spodziectwo


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
joanna1
2007-07-06
Email
Witam. Potrzebuję pomocy-może któraś z forumowiczek jest z Lublina i wie coś na temet operacji spodziectwa w tym mieście. Mój synek urodził się z tą wadą, prawdopodobnie będzie operowany.Nie wiem czy lepiej taką operację przeprowadzić w szpitalu czy może w jakiejś prywatnej klinice.Pomóżcie!!!
marta0309
2007-07-06
13:05:29
Email
witaj joasiu.ja jestem z Lublina ale jakiekolwiek informcje moglabym zdobyc dopiero za kilka dni, gdyz akurat moi znajomi, ktorzy mogli byc coś pomóc są na urlopie. a w jakim szpitalu ma byc ta opreacja???
marta0309
2007-07-06
13:06:11
Email
tzn jaki szpital wchodzi w grę?
joanna1
2007-07-06
14:27:00
Email
Nie wiem właśnie gdzie lepiej to zrobić czy w państwowym czy w prywatnym jakimś. W ogóle będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ten temet. Na 24.07 jesteśmy umówieni na wizytę do chirurga w Medicas i zobaczymy co nam powie.Nasz rodzinny lekarz stwierdził że to jest spodziectwo bez spodziectwa i operacja nie będzie potrzebna, ale inny pediatra twierdzi że jednak trzeba będzie operować.Także ja sama już nie wiem co myśleć,a to chodzi o moje dziecko!!!
marta0309
2007-07-06
20:37:22
Email
jak sie czegos dowiem to napisze.
joanna1
2007-08-09
12:44:03
Email
Długo mnie nie było, ale mój mały był chory. Z tego też powodu odwołaliśmy wizytę w Medicasie. Marta ja cały czas czekam na jakieś wiadomości od ciebie. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum