szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - badanie stawu brodiowego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
luiza
2007-06-27
Email
u nas wyszło A2 a powinno być A1 czy to poważne?jakie wy miałyście wyniki?czy u was tez kosztuje tak duzo to badanie bo u nas 60zl.
mayasun
2007-06-27
14:44:25
Email
to badanie jest na skierowanie od pediatry, więc bezpłatne. Mogłaś od razu ortopedy spytać czy to dobrze, czy źle uniknęłabyś zmartwień. Nie powiem ci czy to OK, gdyż u nas było wzorcowo.
kasiarys7
2007-06-27
18:25:40
Email
Faktycznie mogłaś zapytać lekarza.A swoją drogą to ortopeda nic nie powiedzial o badaniu- dziwne u mnie zawsze jest mówione i jaki wyszedl wynik i czy wszystko jest ok.Moja wiedza na ten temat jest znikoma ale badanie stawu biodrowego określa się w skali od 1 do 4.Jedynka to bioderka prawidłowe.Stopień 2A jest prawidłowy do trzeciego m-ca życia , 2B i 2C oznaczają zagrożenie przemieszczenia się stawu.3 to podwichnięcie a 4 to zwichnięcie.
luiza
2007-06-27
19:14:05
Email
lekarz powiedzial ze powinno byc A1 a to bylo robione w 6tygodniu zycia i mam szerzej kłasc pieluchy i mamy znow isc w 10 tygodniu na to badanie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum