szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - nie je obiadków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
AgaDan
2007-06-06
Email
Witajcie mamusie:) Mam do was pytanko. Moja córka zawsze jadła wszystko co jej dawałam. Od pewnego czasu wogóle nie chce jeść obiadów, bez względu na to czy to jest jej ulubiona zupa pomidirowa, czy mięsko z makaronem, ryżem zupa ogórkowa, jażynowa, ziemniaki z sosem.... nic kompletnie za to bardzo lubi mleko. Dostaje bebkio3, ale przeciez dziecko prawie 13 miesięczne nie może życ na samamym mleku. Już nieiwem co jej wymyslać, obiad to przeciez podstawowy posiłek kurcze PROSZĘ o Radę. Wiki nie choruje, dobrze przybiera na wadze waży 10,5 kg ma 80 cm wzrostu i jest bardzo ruchliwa BARDZOOOO ledwie za nią nadążam. Nieiwem co się stało z tym jeje jedzeniem, zawsze jadła dużo i wszystko co jej dałam, acha próbowałam nawet tych kupnych obiadków , ale też nie chce. MOże macie doświadczone mamy jakąś receptę... POZDRAWIAM AGNIESZKA
bea1978
2007-06-06
10:27:55
Email
Hej,recepty na niejadków raczej nei ma. Współczucia bo wiem co przechodzisz, moja córa tez była takim niejadkiem w tym wieku, później jej przeszło,jadła ładnie i teraz ma prawie 5 lat i znowu sie zaczyna. Wydaje mi się ze dzieci mają takie okresy. Proponuję ci spokojnie próbowac dalej jednak jak dziecko nie chce nie wmuszaj. Dawaj chociaż dużo owoców i soczków. Ja myśle że to tylko taki okres i dzieciaczkowi niedługo przejdzie.Tak było z moją córą, tylko mleko, mleko i mleko!!A potem nagle jadła za dwuch.Powodzenia :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum