szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kaszeli wymioty


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2007-06-02
Email
Moja Kasia ma 1,5 roku. Od kilku miesięcy jak zaśnie to po ok pół godz. zaczyna bardzo kaszleć. Poza tym tak średnio co dwa tygodnie kaszel ten wywołuje wymioty- jakaś flegma, śluz... Pytałam kilku lekarzy i nic mi nie powiedzieli(a może to z kataru, a może coś zjadła - tak zgadywali...)A to nie są sporadyczne przypadki tylko ciągle sie powtarza. Może miałyście podobny problem?
aniasz
2007-06-02
18:00:35
Email
cześć, wprawdzie moja Zuzia nie miała czegos takiego notorycznie, ale kilka razy zdarzyło jej się wymiotować przez sen. Ale tak sobie myślę, skoro twoja córeczka kaszle zawsze po zaśnięciu to może wina pościeli, łóżka albo samego pokoju w którym śpi. Może ma alergię na kurz, albo pierze, albo jeszcze coś innego. Trudno powiedzieć... Jedno wiem, arto wybrać się do jakiegos innego lekarza :) pozdrawiam
Guśka78
2007-06-05
08:36:39
Email
Niestety otoczenie nie ma wpływu na jej kaszel, bo spała już u dziadków i było to samo. Nawilżamy powietrze i też nie pomaga.
pinkie
2007-06-05
08:48:53
Email
Guska, czy byłaś u pulmunologa lub alergologa? Z doświadczenia wiem, ze zwykły pediatra nie usłyszy tego co trzeba
Guśka78
2007-06-07
10:50:12
Email
Byłam u dobrego pediatry i stwierdził, że to ma podłoże alergiczne, tym bardziej że Kasia miała też AZS, które jak na razie zaleczyliśmy. Dostaliśmy Zyrtec i zobaczymy czy coś się polepszy. Jeśli nie to bedziemy szukać pomocy u specjalistów...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum