szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co zrbic by polubil czapke


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
luiza
2007-06-01
Email
co zrobic by maluszek polubil czapke,jak sie tylko zaklada to jest straszny krzyk , a na spacerze potrafi sobie sam sciagnąć a nawet rozwiazac.pomozcie bo boje sie ze go kiedys przewieje.ma miesiac dopiero.
ania23
2007-06-01
15:47:39
Email
U mnie było to samo na początku, wydaje mi sie ze prawie każde małe dziecko nie lubi czapki.Jak ubierałam małą na spacer to był straszny krzyk. Wtedy starałam sie to robić bardzo szybko i zaraz btrałam ja na ręce żeby sie uspokoiła i było OK. Albo podczas zakładania czapki odwracałam jej uwage zabwką albo robieniem do niej śmiesznych min - czasami pomagało. Teraz już ma prawie 4 m-ce i też czasem protestuje ale jest ciepło i zakładam jej przeważnie chusteczkę bo wtedy nie wiążesz pod szyją a dzieci chyba właśnie najbardzeij nie lubią tego wiązania. Spróbuj czapeczek wciąganych a nie zawiązywanych. Pozdrawiam!
Wikusia
2007-06-01
20:46:21
Email
Moja mala ma 7 miesiecy i jak byla mniejsza to nie mialam zadnych problemow jezelichodzi o zakladanie i noszenie czapeczek,. Za to teraz jak cos sie jej zalozy na glowke to od razu sciaga obojetnie co ty to nie bylo. Nie wiem tez co ma robic bo czasami mimo ze jest cieplo to wiatr wieje i jak sobie uszka przewieje to dopiero bedzie tragedia.
luiza
2007-06-01
20:52:07
Email
niestety dzisiaj znow zrobil awanture o czapke,ale nawet przytulanie nie dziala,po paru minutach placzu zdjelam mu czapke i przykrylam nią uszko i oczywiscie byl spokoj.wciągane tez sobie zdejmuje.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum