szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Nauka picia z butelki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jula2
2007-05-31
Email
Cześć.Mam problem i mam nadzieję że mi pomożecie.Jestem mamą 3,5 miesięcznej Ani.Dotąd mała była tylko na piersi,ale ponieważ niedługo wracam do pracy postanowiłam przyzwyczaić ją do butelki.Próbujemy już od tygodnia,ale na razie nic z tego nie wychodzi.Mała denerwuje się i i tak w rezultacie dostaje cycuszka.Próbowałam już karmić butelką Avent i Nuk,ale efekt jest podobny:prężenie i płacz.Najpierw dawałam herbatkę i myślałam że ona jej nie smakuje,ale mojego mleka też nie chce z butelki.Martwię się co będzie jak będę już musiała iść do pracy,a mała nie załapie butelki.Może któraś z was miała podobny problem i znalazła jakiś skuteczny sposób na małego uparciucha.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
kasiarys7
2007-05-31
10:35:08
Email
Jula ja mogę ci tylko podpowiedzieć że u mnie sprawdziła się butelka NUKa smoczek imitacja piersi a końcówka sutka.Smoczek kauczukowy jest mięciutki jak pierś i sutek.Silikonowy zowu jest twardszy i dziecko musi włożyć więcej siły żeby leciało mleko.Zdanie podzielone jeden mięciutki jak cucuś ale mleko łatwo leci a drugi twardy i napracować się musi jak przy piersi przy ciągnięciu .Przynajmniej tak jest u mnie mam mało pokarmu więc Hubert musi naprawde mocno ciągnąć żeby się najeść.U mnie sprawdza się silikon.Ten kauczukowy przy ciągnięciu robi się wklęśły i zapada się w butelkę.Znowu smoczek uspokajacz ma z kauczuku bo silikon wypluwał.
jula2
2007-06-01
08:19:49
Email
Dzisiaj rano spróbowałam małej podać moje mleko butelką i udało się.Mała załapała smoka.Sprawdziła się butelka Nuk.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum