szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pierwsze urodziny - zdmuchne swieczkę!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2007-05-31
Email
Czy ktoś zdołał nauczyć dziecko dmuchania przed pierwszymi urodzinami? Macie jakies wskazówki? Ja wczoraj próbowałam, nie stety, ogień jest zbyt interesujący, zeby go dmuchac ;)
agafa
2007-05-31
09:51:50
Email
haha dobry temat:) moją Guśke czeka to we wrześniu, świetnie wychodzi jej plucie, może to wykorzystać do nauki dmuchania:):):) aha i jescze : wszystkiego najlepszego dzieciaczkom z czerwca Jagódka życzy:)
Kamila
2007-05-31
10:07:39
Email
Oj ja też namiętnie uczyłam Kini dmuchania świeczki :) na 2. urodziny prawie jej się udało, ale na 1. gdzie tam.. zobaczcie jaką miała minę jak zobaczyła tort..

Kamila
2007-05-31
10:08:19
Email
I świeczkę zdmuchnęła mama z ciocią :) życzymy Wam powodzenia!

pinkie
2007-05-31
10:21:03
Email
Jak się dostaje taki piekny tort, to ktoby się świeczką interesował ;) Ja mam zamiar oprócz tortu upiec muffinki z kukurydzianej mąki i zrobić na wierzch budyń z mleka modyfikowanego, ułozyć owoce i świeczka będzie na takim małym torciku, zeby niuniuś miał swój torcik i mógł go zjeść.
karolina
2007-05-31
10:52:36
Email
Pinkie Maks dmuch ale tak na "sucho" ale pewnie jak zobaczy tort to na pewno nie bedzie dmuchal,no bo tyle jedzenia.
pinkie
2007-05-31
10:55:41
Email
hahhaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa
musisz mu zrobić atrape tortu i ćwiczyc przed urodzinami;)))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum