szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pas poporodowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
luiza
2007-05-30
Email
czy używacie pasa poporodowego?ja sobie kupilam i nie mam ochoty go nosic jest strasznie niewygodny,ciasny,nie da sie w nim siedziec,tylko chodzic ale duzo lepiej sie w nim wyglada.ciezko mi sie go zaklada!czy wiecie ile godzin dziennie go nosic?
Basia.26
2007-05-30
12:41:38
Email
moze zwyczajnie masz za mały ten pas. nalezy zmierzyc obwód brzucha (zaraz poniżej pępka), NIE TALII, i w ten sposób dopasowac rozmiar do siebie. ja nosiłam pas, jestem bardzo zadowolona
luiza
2007-05-30
13:05:01
Email
cos mi sie zdaje ze za maly ale ciekawe czy mi teraz wymienia w aptece
Joanna26
2007-05-30
21:17:48
Email
Luiza, ja mialam pas w dobrym rozmiarze,ale odczucia mialam dokladnie takie jak Ty!I rzucilam go w kat po 5 minutach.Ale mnie wszystko skleslo samo,a oponke mam z obzarstwa,a nie po ciazy...
ciekawa
2007-05-30
21:20:38
Email
no właśnie ja sie przymierzam do kupna ale nie wiem czy to sens w domu mam prawie 30 stopni na dworze będzie gorąco to chyba tylko niepotrzebna kasa:(
Joanna26
2007-05-30
23:34:35
Email
Zobaczysz po porodzie,czy Ci sie wszystko ladnie pokurczylo,czy trzeba troche pomoc.Bo jak trzeba,to i pomeczyc sie chyba troche warto.Tym bardziej,ze dziewczyny,ktore uzywaly tego narzedzia tortur,twierdza, ze efekty sa rewelacyjne.
ciekawa
2007-05-31
08:00:49
Email
No właśnie moja mama ma taki szyty z lnu-jak w zbroi trzeba sie owinąć. Inna sprawa że każda położna inaczej mówi kiedy wiązać-kiedyś kazano odrazu-po cc napewno a też po kilku tygodniach i to też zdania podzielone.
luiza
2007-05-31
22:03:51
Email
hej wymienili mi ten pas na większy i rzeczywiście jest dużo lepiej.jest ciasny długo sie nie da w nim chodzić ale odrazu lepiej sie czuje bo wygląda sie w nim rewelacyjnie,na efekty poczekam trochę,ale myślę ze warto sie pomęczyć,bo lekarz kazał z ćwiczeniami jeszcze trochę poczekać,wiec zostaje tylko pas.no i naprawdę trzeba sie dobrze zmierzyć bo ten zamaly to tragedia
sylwetkar
2007-06-11
19:07:59
Email
hej ja nosze pas niejest może za wygodny ale tragedii nie ma mam nadzieje że efekty bedą -zero wystającego brzuszka nosze go dopiero od paru dni po 10 dniach od cc
bea1978
2007-06-12
12:08:00
Email
Dziewczyny a jak myslicie,ten pas pomógł by choc trochę 7 miesiecy po porodzie? Zaraz po, nie kupowałam bo nie wiedziałam że taki pas jest tak skuteczny jak piszecie.Teraz tyle się naczytałam, że aż mnie ściska w dołku, że ja tak sie zgapiłam, a teraz ponosze kare za to bo mam wiszacy brzusio!!!!
kaprysna
2007-08-12
00:28:11
Email
Kiedy po porodzie zaczelyscie nosic te pasy?
ciekawa
2007-08-12
07:51:10
Email
Nie pamiętam dokładnie ale chyba z 5 tyg po cc. Ale zdecydowanie wole poćwiczyć niż sie w to wciskać i pocić.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum