szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kiedy mozna współzyc po cesarce?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
luiza
2007-05-18
Email
Dziewczyny powiedzcie od kiedy mozna współżyc po cesarskim cięciu czy też trzyba czekac 6tygodni?i od kiedy mozna zacząć ćwiczyć brzuszki bo troszek mi zostało a niedlugo mam wesele u znajomej i sie w sukienke nie zmieszcze!
bela
2007-05-18
20:27:12
Email
nie mialam cesarki ale na szkole rodzenia i moja Dr mowila ze mozna zaczac po pologu czyli po 6 tyg. wszystko musi sie dobrze zagoic
Kasia:)
2007-05-18
21:07:14
Email
NO U NAS TO BYLO JAKIES 3 TYG PO PORODZIE-CESARCE :)A CO DO BRZUSZKOW TO JA BYM TROSZKE POCZEKALA AZ SIE W SRODKU WSZYSTKO DOBRZE ZAGOI....
Basia.26
2007-05-18
21:43:37
Email
ja po cesarce czekałam jakieć 4 tygodnie... może 5 nie pamiętam, więm, ze nie cały połóg wytrzymałam;) a co do brzuszków to słyszalam kiedyś taką opinię, ze brzuch po cesarce jest tak samo mocny po dwóch tyg jak i po dwóch latach.... ile w tym prawdy- nie wiem, z brzuszkami bym poczekała do końca połogu, za to teraz warto na prawdę warto wkładać pas poporodowy, do kupienia w apcete. brzuszek pieknie się wciąga, za założyłam jakieś półtora tyg po cesarce. możesz w nim chodzic chocby po 12 godz dziennie nawet przez 2-3-4 miesiące. teraz jest najważniejszy czas, nie przegap tego :)
luiza
2007-05-18
22:25:33
Email
dzieki bardzo za rady.o pasie nie slyszalam ale czy od tego nie boli brzuch?czy to jest cos takiego jak majtki wyszczuplajace,po ktorych wlasnie bolal brzuch bo byly bardzo ciasne.pozdrawiamm
kasiarys7
2007-05-18
23:02:35
Email
Ja po c.c. wytrzymalam 5 tyg. i nic zlego się nie działo.Wiesz u każdej kobiety jest inaczej zależy jak się czujesz.A brzuszki hm...nie wiem przyznam się bez bicia nie ćwiczyłam.Co do pasa-polecam (kupisz go w aptece).U mnie jeden minus cesarki-szczypie i ciągnie mnie rana na zmiane pogody tzn.jak ma padać.
Magdalenka
2007-05-19
02:30:04
Email
zalecaja lekarze 6 tygodni, ja czekalam chyba nawet dluzej. nosilam pas jakis miesiac po porodzie, z cwiczeniami ostroznie, najpierw powinno sie cwiczyc lekko i nie forsujace, w koncu byl rozciety brzuch, miesnie...
Basia.26
2007-05-19
12:43:04
Email
Luiza to właśnie po to sa rozmiary tego pasa, zeby brzuch się wciągał, ale żeby siebie nie masakrował. zmierz sobie brzuch... ale brzuch, czyli oponkę (pod pępkiem) a nie talię. i z tym wymiarem pani w aptece dopasuje ci rozmiar. pas ma byc dopasowany, nie ugniatający...
mayasun
2007-05-19
16:07:39
Email
A oto link do ćwiczeń od 1 doby po porodzie. Sprawdziłam - ćwiczenia naprawdę dostosowane dla mam po cesarce.

http://www.szpitalkarowa.pl/reha4a.htm

Nie spodziewaj się efektów od razu. Ja po miesiącu codziennych ćwiczeń brzuch miałąm taki sam. Jeśli idziesz na wesele i chcesz bosko wyglądać, to skorzystaj z pasa czy majtek ściągających. Ale dzięki tym ćwiczeniom szybciej wstawałam z łóżka, ogólnie byłam mniej obolała.
luiza
2007-05-21
23:51:03
Email
hej jestem przerazona swoja wielkoscia,jeszcze nigdy nie bylam tak gruba.strasznie sie rozroslam w biodrach,mysle ze nie bedzie tak latwo to zrzucic.w nic sie nie mieszcze swojego.pozyczylam od mamy spodnie,az mi glupio bo moja mama wyglada teraz lepiej niz ja.7kilo do zrzucenia.
elizabet
2015-07-28
10:06:11
Email
Ja jeszcze przed porodem kupiłam [url=http://1but.pl/buty]buty[/url] do biegania i 5 tygodni po porodzie zaczęłam krótkie 30 minutowe sesje po parku.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum