szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - BEBILON PEPTI - PODEJRZENIE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2007-05-18
Email
Moje podejrzenie padło na bebilon pepti 2, kiedy to kupiłam nowe puszki, wieczorem podałam pierwszą porcję i rano już mały miał biegunkę.Leczyłam go jak na wirusa, najpierw podawałam mleko, potem na kleiku przez 2 dni. Po 5 dniach dopiero się uspokoiło, podałam mleko, ale mały robi jakies dziwne kupy, 5 razy dziennie. Synek kolezanki miał wymioty i biegunkę, był w szpitalu (gdzie podali mu inne mleko), po powrocie do domu i bebilonu - nawrót choroby. Moze to zbieg okoliczności, a może znów jakaś afera z tym bebilonem? Czy komus jeszcze się coś takiego przydarzyło???
bea1978
2007-05-18
17:07:02
Email
Hej, jak ja dawałam synkowi bebilon pepti 1 zawsze robił kilka kupek dziennie i każda z nich wyglądała dziwnie( nie wspomnę o zapachu :)). Na puszcze jest chyba napisane ze stolce dziecka po tym mleku mają konsystencje jak kupki u dzieci karmionych piersią, czyli luźne.Ja zrezygnowałam z tego mleka po kilku puszkach, przeszlismy na bebilon sojowy, teraz już dwójeczka i jest lepiej, mały robi jedną kupkę dziennie, o normalnej konsystencji, jego trawienie też się poleprzyło jak tylko przeszlismy na sojowy bebilon, bo po pepti miał kolki.Polecam sojóweczkę, jest i tańsza i smaczniejsza :))
aniasz
2007-05-21
10:49:51
Email
dziewczyny ja podaję mojej córci Bebilon Pepti i nic żlego sie nie dzieje. Można powiedziec że wręcz przeciwnie, mała nie ma biegunki tylko chwilami zatwardzenie. Je to mleko juz od 3 miesięcy i cały czas kupujemt na bierząco, więc raczej nie sądzę że to mleko.Chyba że akurat inna partia jest jakas felerna. Oby nie... wszystkiego dobrego
pinkie
2007-05-21
11:21:00
Email
DZiewczyny, podejrzenie się nie sprawdziło, po 10 dniach biegunka opanowana. To musiał byc jakiś wstrętny wirus. Weridiany synek tez juz się lepiej czuje. Dzięki za odzew.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum