szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Używacie nosidełka?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2007-05-07
Email
Czy któraś z Was używała nosidełka dla dziecka?. Chodzi mi o takie zapinane na piersi, gdzie dziecko może być zwrócone twarzą lub tyłem do mnie. Jestem ciekawa jak sie to sprawdza, czy mozna sie pochylić z dzieckiem i najważniesze - w jakim wieku tak naprawde moge nosic w tym bobasa? Jak macie jakieś uwagi, czy w ogóle opłaca sie to kupic to proszę podzielcie sie opiniami:)
dodka591983
2007-05-07
14:53:46
Email
nosidelko u niemowlaczka nie jest dobrym pomyslem, kiedy dziecko znajdujac sie w pozycji pionowej powstaje zbyt duzy osiowy nacisk na delikatny kregoslup. Lepiej kupic chuste, w ktorej dziecko znajduje sie w pozycji lezacej. Bardzo fajne sa z firmy BEBELULU chusta typu LULU ktora sluzy od pierwszego mniesiaca zycia.
bea1978
2007-05-07
14:55:33
Email
Hej, ja nosiłam małego ale tylko po kilka minut jak miał 3 miesiace,teraz ma 6 i jak go wsadzam jest raczej mało zadowolony. Po za tym on jest dzieckiem ulewającym i jak siedzi taki troche skulony w tym nosidełku to zaraz mam dekold zalany.Dla mnie to wygoda jak lecę do sklepu zaraz pod blokiem, mam rece wolne i spokojnie robię zakupy :)
pinkie
2007-05-07
14:56:51
Email
...tylko niech ktoś napisze, czy taka chusta bardzo się przydaje, bo ja znajdowałam tylko negatywne opinie...
pinkie
2007-05-07
14:59:50
Email
Ja używałam nosidełka, ale tylko kilka razy, gdy synus miał ponad 3 mies. Własnie na małe zakupy go brałam, to się nawet przydaje, bo nie trzeba w kolejce stać, hihihi. Ostatnio też go zabieram specjalnie na rączki, żeby w kolejce w sklepie nie stać ;)
Kasia:)
2007-05-07
15:13:54
Email
Ja kupilam chuste BEBELULU i mialam ja moze 2 razy bo nie okazala sie wygodna(szczegolnie na sliska zimowa kurtke)i wcale nie tak latwo w nia wsadzic ruszajace sie dziecko po 5 mies-na filmie z lalka wszystko bylo pieknie proste... nie mielismy jej do 5 mies wiec nie wiem jak sie sprawdza z malutkim dzieckiem na lezaco...mysle ze po 3 mies nosidelko jest wygodniejsze,ale pewnie sa i amatorzy chust,dla ktorych to jest lepsze-kwestia gustu :)
Goga66
2007-05-07
16:20:39
Email
Chusty nie są łatwe w obsłudze - Zuza nienawidziła być przyciśnięta do nas. Nosidło kupiliśmy bardzo dobrej klasy i polecane przez pediatrów ale drogie. Można w nim nawet karmić dziecko. Niestety i tak nie lubiła. Zaakceptowała je jak już była dla mnie trochę ciężka - miała chyba ponad 10 miesięcy i mogła w nim przebywać tyłem do mamy. zZaraz dam wam link, gdzie zamieściłam zdjęcia. W kazdym razie w naszym przypadku jedyne nosidło jakie się sprawdziło, to takie plecakowate na plecy w wakacje, kiedy Zu miała już ponad rok.
Goga66
2007-05-07
16:24:32
Email
To jest link do informacji jak wygląda takie nosidło i zdjęć ale nie wszystkie dzieci tolerują tę formę. Te nosidło można teoretycznie dośćwcześnie używać http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=1&id_tem=3246&str_nr=1

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum