szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Szkalatyna:((((((((((((((


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Wiolaaa22
2007-04-25
Email
Czesc mam kilka pytan poniewaz moja Coreczka Amelia ma wysypke bylysmy w szpitalu podejrzewaja szkalatyne:(ale niema goraczki jak do 2 dni dostanie to szybko mam sie zglosic do szpitala.Mowili tez,ze to moze byc wysypka alergicxzna niewiem bardzo sie boje:(Prosze mi napisac czy ta choroba jest grożna i czy da sie ja wyleczyc i w jaki sposob ? jeszcze jakbym mogla prosic prosze napisac jakie sa objawy z gory bardzo dziekuje i Pozdrawiam cmok


asonta
2007-04-27
21:36:24
Email
Niewiele wiem o tej chorobie jedynie tyle ze nie jest ona bardzo grozna Moj brat byl na nia chory ale byl starszy od Twojej coreczki bo mial wtedy 7 lat troche sie umeczyl ale nie bylo tak zle Mam nadzieje jednak ze w przypadku Twojego malenstwa uroczego zreszta to jedynie falszywy alarm Pozdrawiam
Kornela
2007-04-28
07:50:36
Email
Moja córeczka w styczniu miała szkarlatyne, to choroba zakaźna podobnie jak ospa czy świnka tylko że szkarlatyne trzeba dobrze wyleczyć żeby nie było później groźnych powikłań. Marcelinka miała wysypke, później dostała gorączke ponad 39 stopni, angine i miała powiększone wężły chłonne przy uszach. Dostała antybiotyk i wysypka nastęnego dnia była już bledsza, gorączkowała przez kilka dni ale ogólnie wszystko szybko minęło.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum