szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - niemowlece oczka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-04-21
Email
Dziewczyny, w ktorym momencie dziecku zmienia sie kolor oczu na taki,jaki juz bedzie mialo?
aniasz
2007-04-21
23:01:24
Email
podobno mają na to czas do końca pierwszego roku :) ale jak jest na prawde nie wiem. POzdrawiam
Wikusia
2007-04-22
18:42:17
Email
Joasiu mi pediatra powiedzial ze jezeli do czwartego miesiaca sie nie zmienia to juz pozostana takie jak sa, a jak juz zaczna moze to trwac nawet do roku czasu. Mojej Wiktorii zaczely sie zmieniac z niebieskich na braz w trzecim miesiacu i teraz smiesznie wyglada bo ma niebieskie a w srodku przebija jej braz.
weridiana
2007-04-23
07:11:06
Email
Kurcze ja myślałam że dłużej mogą się zmieniać to po kim moje dziecko ma niebieskie oczka?? nikt z mojej rodziny ani męża nie ma takiego koloru oczu
weridiana
2007-04-23
07:11:30
Email
Chyba mamusia się gdzieś zapatrzyła haha
asonta
2007-05-10
15:56:05
Email
Wszyscy jak sie dziecko urodzi to sie dopatruja podobienstwa jak nie do mamy to do taty a jesli pojawiaja sie jakies cechy ktorych brak rodzicom to od razu ze dziecko po listonoszu;-) A ja tam mysle ze maluszek ma cos swojego i tyle;-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum