szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - niania elektroniczna


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ania23
2007-04-17
Email
Mam pytanie do Was dziewczyny jakie są wasze opinie na temat niani elektronicznych. Czy wogóle sie przydają? Ja chciałabym zakupic takie urządzenie teraz na lato jak małą zostawiam przed domem w wózku i spi to wtedy co chwile musze biegac do okna i patrzec czy nie płacze. Tylko nie wiem jak z zasięgiem przez ściany budynku? Prosze was o opinie :-)Pozdrawiam!
Basia.26
2007-04-17
16:16:56
Email
ja kupiłam nianie, bo jeździmy do dziadków i jak Miłek wieczorami juz zasypia a my dalej grilujemy czy siedzimy na ogrodzie, to ktoś cały czas biegał i sprawdzał czy nie płacze. kupilismy z BabyOno, super!!!! też jak ide się kąpać, to nie nadsłuchuje czy już wstał czy nie, tylko po prostu patrzę na nianię i wiem co i jak. nie ma problemu zostawić małego przed domem, gdy śpi. to na prawdę extra rozwiązanie. moja elektroniczna niania ma zasięg 400m i informuje, ze baterie ma słabe. nie ma problemu z zasięgiem przez ściany, wszystko działa jak nalezy. ja bez tej niani nie ruszam się z domu:) jak Milek jeszcze nie umiał schodzić z łóżka, to u rodziców jak spał w pokoju obok, to byłam cała w strachu, że nie usłyszę jak się obudził i spadnie z łóżka. po kupnie niani wszystkie problemy się skończyły;) ma jedną wadę.... nie umie przewijać dziecka, hihihi
ania23
2007-04-18
09:43:46
Email
no właśnie ja też planuje kupic z BabyOno, mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawdzac, ale skoro piszesz ze nie ma problemu z zasiegiem przez sciany budynku to dobrze. Pozdrawiam!

Basia.26
2007-04-18
10:22:08
Email
dokładnie tą nianię mam :)
agula
2007-04-25
12:45:16
Email
Dziewczyny a czy któraś z Was mogłaby mi coś napisać nt niani z Philipsa? Jak się sprawdza?
venuss
2007-04-25
14:19:57
Email
moje baby ono nie laduje baterii, moze niedobre baterie mi wcisneli? zmienie akumulatorki i zobacze. teraz dziala tylko podlaczone do pradu. ogolem niania el. jest super, zwlaszcza w domku. na dole impra, a na gorze Ola spi. jak zawola przez baby ono to lece na gore.
Basia.26
2007-04-26
07:25:00
Email
venuss ale baby ono nie ma akumulatorków do ładowania:) tam sa w środku zwykłe baterie 9V. jak się wyczerpią to trzeba wsadzić nowe. także dlatego w domu lepiej włączac nianie do pradu, bo po zużyciu się baterii trzeba ja rozkręcac i wymieniac baterie.
ania23
2007-04-30
10:38:07
Email
jednak zdecydowałam sie i kupiłam tą nianię Baby Ono i sprawdza sie doskonale i ma super zasięg.Ale nie wiem kiedy baterie sie rozładują, kiedy musze ja podlączyć do prądu i jak długo ładować.Czy ona sygnalizuje rozładowanie baterii bo na ulotce nie moge znaleźć informacji?
Basia.26
2007-04-30
12:50:06
Email
normalnie niania świeci na zielono, jak baterie siadają to zaczyna świecić na czerwono, ale tak może jeszcze działać bardzo długo. te baterie nie sa do ladowania!! one sa jednorazowe, 9Volt, trzeba rozkręcić nianie i wsadzic nowe. a zasilanie z kontaktu jest zupełnie odrebną sprawą. przy rozladowanych bateriach można swobodnie używac niani podłączając ją do kontaktu. to jednak nie naładuje baterii. ja mam nianie ok roku i dopiero raz zmieniałam baterie:) teraz znów muszę zmienic...
ania23
2007-04-30
20:06:48
Email
Mam jeszcze jedno pytanko. Moja niania już świeci na czerwono wiec sie chyba juz rozładowuje, jakbym chciała ja podłączyc normalnie do gniazdka za pomoca tej ładowarki to czy musze wyciągac te baterie?
araszka
2015-08-12
11:27:47
Email
ja nianie elektroniczną kupowałem tu http://maxi-baby.pl/k556,nianie-elektroniczne.html

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum