szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - nadmiar pokarmu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dodka591983
2007-04-16
Email
hej dziewczyny mam pytanie, jak radzicie sobie z nadmiarem pokarmu. Moj synek ma juz 2,5miesiaca i karmie go tylko piersia ale mam tyle mleka ze spokojnie wykarmilabym jeszcze jedno dziecko. Moje piersi nawet po jedzeniu nadal sa pelne mleka i dosc twarde. Juz 2 razy zrobil mi sie zastuj co potwornie boli. Napiszcie prosze jakie wy macie sposoby jesli macie podobny problem
balbia
2007-04-17
22:13:41
Email
Dodka musisz poprostu odciągać ręcznie bądź laktatorem ten nadmiar bo widocznie dzieciątko nie zjada wszystkiego . Za jakis czas produkcja mleka powinna równać sie popytowi tak wiec bedzie lepiej. Nie dopuszczaj do zastoju bo to grozi poważnemu zapaleniu piersi. pozdrawiam.
asonta
2007-04-18
10:04:00
Email
Dodka laktatorem raczej nie bo pokarm automatycznie znowu sie produkuje najlepiej sciagaj recznie i to pod cieplym prysznicem Mialam ten sam problem Teraz sytuacja sie troche uspokoila bo maly zaczal regularniej jesc ale itak na noc w stanik wkladam pampersa polecam rewelacja nic nie pr5zesiaka wkladka laktacyjna nie pomaga i z reguly wtedy mokra pidzama gwarantowana
dodka591983
2007-04-20
09:41:38
Email
dzieki wielkie, teraz jestem w polsce u mamy i jadam regularnie i porzadnie, przez co mam tego mleka jeszcze wiecej!dzis wracamy do domu, gdzie nie bede miala czasu aby sama przyzadzac takie dobrocie. ALe slyszalam ze picie miety i szalwii powoduje mniejsza produkcje mleka czy ktoras z was dziewczyny to potwierdzi??
Wikusia
2007-04-20
10:18:35
Email
Czesc Dodka mi w szpitalu powiedzieli ze jak bede pila herbate pfefferminz to nie wplynie to dobrze na produkcje mleka wrecz przeciwnie obnizy ja takze mozesz smialo pic jak chcesz zeby produkowalo ci sie mniej!
marek
2007-05-11
02:54:35
Email
...byłem na tym forum traktowany dość niemiło,nikt nie chce mnie zrozumieć,...spróbowałem już mleka kobiecego...jest wspaniałe!!!...jezeli znalazła by sie chetna kobieta by mi odstapić nadmiar swojego mleka to byl bym wdzięczny[oczywiscie nie za darmo] marekcrom@interia.pl ..jeżeli jakaś mamuska jest tym ogłoszeniem urażona to przepraszam
pinkie
2007-05-11
08:34:09
Email
...bo to jest forum dla szczęśliwych matek, a nie dla dewiantów.Próbujesz nas przekonać, ze Twoje pragnienia są zupełnie normalne i przywołujesz przykłady innych zboczeńców - tymczasem to zupełnie NIE JEST NORMALNE. I nie myślą tak niektóre z mamusie, ale PRAWIE WSZYSTKIE, a do niektórych należy ta, która Ci sprzedała to mleko. I owszem, narzucasz się, bo piszesz w wielu wątkach. Rozumiem ze można pragnac spróbować tego mleka, ale trucie w wielu wątkach, dawanie ogłoszeń -TO JEST ZBOCZENIE. Co do papieża, to osoby wierzące znają słowa Jezusa (w swobodnym tłumaczeniu) "Czyńcie to , co wam głoszą, ale nie naśladujcie ich"
dodka591983
2007-05-11
10:06:02
Email
marku musze cie zawiesc zaczelam pic herbate mietowa i nadmiar zniknal, wiec nie potrzebuje juz niczyjej pomocy. a do innych mam, ktore maja podobny problem: sprobojcie, ja pije 2 herbatki mietowe dziennie i nawet jak Maly przez 4 godziny jesc nie chce to nie mam twardych guzkow, a mleka jest wystarczajaco by sie synek najadl.
marek
2007-05-11
15:11:15
Email
...faktem jest ze moje ogłoszenie jest troche dziwne ale wystarczy spojrzeć na to ile osób to czyta a ile komentuje,..olbrzymia większość to po prostu olewa i jakoś nie czują sie urażone...czy nie warto mnie po prostu ignorować?
marek
2007-05-11
15:11:40
Email
...faktem jest ze moje ogłoszenie jest troche dziwne ale wystarczy spojrzeć na to ile osób to czyta a ile komentuje,..olbrzymia większość to po prostu olewa i jakoś nie czują sie urażone...czy nie warto mnie po prostu ignorować?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum