szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - NIE BĘDĘ ZNÓW MAMĄ- jeszcze nie:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-15
Email
Dziewczynki. Dziekuje wam wszystkim za cnne odpowiedzi kiedy spozniala mi sie miesiączka prawie 2 tyg. Wreszcie jest, wiec mama podwójną jeszcze nie bede, Tzn ja tego bardzo chce ale bardziej pod kontrolą. Nie oceniajcie mnie żle. Uważam ze dzieci sa najwieksza radoscia ale staram sie do ciąz przygotowywac pod wzgledem zdrowotnym na maksa. Moze dlatego ze kiedy urodzil sie mikolaj umarla moja mama na raka macicy
Goga66
2007-04-15
19:21:41
Email
Myślę, że nikt Cię nie ocenia ani się nie dziwi Twojej reakcji. Każdy przecież podejmuje decyzję o powtórnym macierzyństwie w korzystnym czasie. Przynajmniej próbuje. a niektorzy nie decydują się na drugie dziecko wcale z różnych względów.
Basia.26
2007-04-16
07:34:50
Email
dokładnie tak jak pisze Goga, ja tez uważam, że twóje wątki odnośnie domniemanego ponownego macieżyństwa były ok:) nie zadręczaj sie:) niemal wszystkie tutaj mamy dzieci i zdajemy sobie sprawę z tego, przez co przechodziłaś;) mały stresik, ale juz po wszystkim;) ja również planuje drugie dziecko, ale tez będąc w twojej sytuacji byłabym w stresie, bo aktualnie warunki mam niesprzyjające ku temu:) pierwsze dziecko zaplanowałam i pomyślnie udało sie je mieć wtedy, kiedy chcielismy z meżem, więc także drugie postaram się zaplanowac, odpowiednio sie przygotować i cieszyć sie nim tak samo jak pierwszym:) i nie uwazam się za egoistkę z tego powodu:) i na prawde mi przykro z powodu smierci twojej mamy... podobno nowe życie zabiera czyjeś... nie wiem ile w tym prawdy, ale... pozdrawiam
justka271
2007-04-17
08:17:47
Email
Mamo mikiego mam pytanko czy twoja mama dlugo sie leczyla?Bardzo ci wspolczuje.A pytam dlatego ze moja mama miala wszystkie wyciete narzady i okazalo sie ze miala guza na jajniku(a lekarz do ktorego chodzila uwazal ze to miesniak) i teraz ma chemioterapie,powiem ci sczerze ze na poczatku strasznie sie zalamalam;/ za tydzen moja mama ma przed ostatnia chemie a w tym tyg bedzie miala takie badanie czy ta chemia cos dziala.Daj mi znac.Pozdrawiam;-)
Atka
2007-04-17
16:18:46
Email
Mamy nieco podobne nicki ;) też amm ponad rocznego Mikołaja, którego często nazywamy Mikim i też tak o nim nie rzadko piszę na forum. Wiem, że masz poważny powód do takich przygotowań, tylko, że ostatnio stwierdziłam, że od natłoku tych gazet o niemowlętach, książek i szkół rodzenia włącznie z łykaniem kwasu foliowego pół roku przed zajściem w ciązę to głowa mi już puchnie. Czytałam gdzieś niedawno, że dziś decyzja o kolejnej ciąży, wychowaniu dziecka staje się coraz większym wyzwaniem. Ja to już mam przesyt tego wszytkiego.Mozliwe, ze gdybym miała kogoś tak chorego wrodzinie to inaczej patrzyłabym na to, ale narazie o ile dawniej mnie interesowało czytanie wszytkiego co dotyczyło przygotowań do ciąży a potem zajmowaniem się gotowymi niemowlętami to teraz juzmi ręce nad tym opadają.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum