szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - MUTSY CZY DA SIE GO PROWADZIĆ JEDNĄ RĘKĄ????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-04-13
Email
Mam (dziwne byc moze) pytanie odnosnie mutsy. Czy da sie go prowadzic jedna reka???Kupilismy Bartatine,krowsko takie,ze nie mam pytan.Jakikolwiek skret wymaga sily dwoch rak.Na pewno ktoras z Was ma Mutsy i zna odpowiedz na nurtujace mnie pytanie:)Z gory dziekuje!:)
pinkie
2007-04-13
15:13:47
Email
Na pewno prowadzic mój super-lekki wózek x-lander można jedna ręka, ale skręcać???? a po co ci skrecanie jedną ręka??? z 10kg dzieckiem?? Na ulicy? Nieeeee chyba nie ma takiej potrzeby, chyba lepiej zrobić to bezpieczniej - dwiema rękami.
karolina
2007-04-13
16:37:22
Email
ja chyba wiem o co chodzi z tym skrecaniem jedna reka,nie mialam wprawdzie mutsa ale mialam jego podrobe ktora miala tylna skretna os jak mutsy i da sie skrecac jedna reka w ogole bardzo lekko sie prowadzi skreca i manewruje.
Joanna26
2007-04-13
18:06:38
Email
Nie chodzi mi o skret 90 stopni, tylko o zmiane toru jazdy.W bartatnie do najmiejszej zmiany, chocby o 5 stopni potrzebna jest sila dwoch rak.Ciekawa jestem jak to jest z ta skretna osia w mutsim.
iwona026
2007-04-13
19:21:16
Email
My mamy x-landera xt i muszę powiedzieć że bardzo łatwo się zmienia tor jazdy.Na pewno bym nie zamieniła na wózek który niema skrętnego koła, to naprawdę wygoda. Jego minusem jest tylko to że jak się założy spacerówkę to zajmuje ona dużo miejsca w bagażniku.
Dorota
2007-04-13
21:23:31
Email
Jedną ręką??można nawet jednym palcem!!!Wózek rewelacyjny!!!Jeżdziliśmy nim rok i z żalem się z nim rozstawaliśmy!!
kabria
2007-04-14
11:20:31
Email
jasne ze da sie skręcac jedną reką i jednym palcem jak pisała Dorota:) my tez sie bedziemy rozstawac z żalem bo zmieniamy na parasolke i gdyby nie wielkość po złożeniu na pewno nie zmienialibyśmy na inny model:) POLECAM POLECAM wózek jest rewelacyjny:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum