szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - TEST


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-12
Email
cześć dziewczyny okres spoznia mi sie juz tydzien-8 dni zrobilam 2 testy, oba negatywne. lekarz chce mi przepisac luteine na wywolanie. czy mozliwe ze mimo to jestem w ciazy. chyba bym jeszcze nie chcala, moj syn ma 14 miesiecya 5 miesiecy temu mialam 1 okres po porodzie, wiec moze hormony jeszcze wariuja co sądzicie. pomocy
iwona026
2007-04-12
20:01:44
Email
Ja to bym zrobiła jeszcze test przez pobranie krwi. Bo ja też robiłam dwa testy i wyszły mi negatywnie a później okazało się że jestem w 8 tygodniu ciąży. Może być też tak jak mówisz że hormony jeszcze wariują. Ale warto sprawdzić zanim weźmiesz luteine bo potem sobie nie wybaczysz tego że nie sprawdziłaś
Kasia:)
2007-04-12
21:40:49
Email
Luteina dziala chyba jak duphaston czyli jak jest ciaza podtrzymuje a jak nie, wywoluje okres,tak ze nie ma paniki :)Ja bralam w ciazy luteine na podtrzymanie i mam piekna i zdrowa corenke,powodzenia
pinkie
2007-04-12
22:00:11
Email
No własnie, Iwona, luteina jest na podtrzymanie ciaży i na uregulowanie cyklu. A test z krwi też warto zrobić.
emcia
2007-04-12
22:42:20
Email
Bhcg koniecznie. Lepiej sprawdzić ;-)
iwona026
2007-04-13
08:51:58
Email
Przepraszam za wprowadzenie w błąd jeżeli chodzi o luteine. A test z krwi to naprawdę warto zrobić. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum