szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Ból rączki po szczepieniu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ania23
2007-04-06
Email
Mam pytanie do Was dziewczyny jak wasze pociechy przechodzą szczepienie? Moja 7 tyg córeczka była tydzień temu na pierwszym szczepieniu po wyjściu ze szpitala. Po szczepieniu nie miała gorączki i nie marudziła w ten sam dzień. ale na drugi dzień i przez następny tydzień strasznie płakała całymi dniami. Nie wiedziałam co jej może byc i poszliśmy do lekarza tymbardziej ze bylismy zmężem przeziębieni i obawiałam sie ze moze jest przeziębiona i lekarz stwierdzil ze bolo ja rączka, ta w którą dostała zastrzyk. Mało nią rusza i jak płacze to ją wygina. Najgorsze jest to ze trwa to już tydzień i 2 dni po szczepieniu. Lekarz zapisał czopki uspokajające ale ona nie bardzo pomagają. Czy któraś z was tez miała moze taki sam problem? Pozdrawiam
Kasia:)
2007-04-06
14:47:43
Email
Aniu,nam dawali wszystkie szczepienia w nozke-moze to lepszy pomysl ....
pinkie
2007-04-06
14:53:57
Email
Tomcio dostawał i w nózki i w raczki i mial duże odczyny ina nogach i na rekach, nie dawał się dotknąć i ruszać tez prawie nie mógł. A bolało go najdłużej 3 dni. Przykładaliśmy mu altacet i dawaliśmy apap. Nie wiem, co Ci doradzić, ale wydaje mi sie, ze 9 dni to strasznie długo...
Basia.26
2007-04-06
15:05:55
Email
Miłosz nigdy nie miał negatywnych objawów po szczepieniu, ale zawsze nam mówiły pielegniarki, że jak bedzie widoczny slad, opuchlizna, jak będzie bolało, to kwaśną wode przykładac- altacet. na przeciwbólowe środki tez moga pomóc.
ania23
2007-04-06
17:53:27
Email
Amelka nie ma opuchniętej ręki i żadnego sladu więc to dziwne ze ją tak długo boli. Ja tez już sama nie wiem czy dobrze odróżniam jej płacz czy to z bólu czy z marudzenia :-(
noemi
2007-04-11
15:48:45
Email
w szkole rodzenia pediatra powiedział nam, ze mozna u niemowląt przed szczepieniem stosować emle. nalezy naniesc pół godziny przed szczepieniem na skóre dziecka, działa przeciwbólowo
noemi
2007-04-11
15:49:26
Email
chyba zle zrozumialam temat:) pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum