szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jakie mleko i kaszki po skończeniu 1 roku?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
słoneczko
2007-04-02
Email
Dziewczyny, jakie mleko modyfikowane i kaszki podajecie dzieciom po skończeniu 1 roku. ja jeszcze karmię piersią, ale dziecko wcześniej dostawało też ( oprócz cyca) mleko NAN. Teraz skończyło rok, co dalej podawać? Kaszka wieloowocowa Bobowity nie bardzo jej smakuje.Pozdrawiam. Ania
doro
2007-04-26
09:56:51
Email
witaj:) moj bobik tez nie akceptowal bobovity,ale odstawilam na jakis czas by sprobowac nestle ale co sie okazalo?-nestle jadl tez z poczatku nie bardzo ale jadl,niestety osobiscie wolalam te bobovity bo lepiej sie mieszaly i nietworzyly kluski a te nestle to jakos takie wiory byly.po skaczeniu kaszek nestle powrocilam do bobovity no i jadl,nawet je polubil- do teraz zjada je ze smacznoscia :) wiesz moze z poczatku to tez byla moja wina ze za malo jej wsypywalam i byla mdla,no niewiem.teraz robie ja dosc gesta na snaidanie by cos mu tam w brzuszku bylo.dodam ze moj bobik ma 14miesiecy.:)
doro
2007-04-26
10:01:46
Email
ahaaaa ja tez karmie jeszcze piersia:))) ale pomalu chce odstawiac..ciezko mi to idzie bo moj bobik nie chce pic zadnego mleka.powiem ci jednak tak:ze niby rekomendowanym mlekiem jest bebilon.kupilam juz je ale jeszcze mam stac zamkniete,wczesniej kupilam bebiko 3R na probe by oswoic go ze smakiem ale coz,,,bebiko nie chce pic:( wiec zobacze czy jak otworze ten bebilon to cos zmieni :)narazie walcze z wiatrakami. a jesli chodzi o kaszki to wlasnie bobovicie zaufalam,sama nawet wyprobowalam oczywiscie wczesniej i w smaku zdecydowanie lepiej wypada do innych,no ale oczywiscie to kazdego indywidualny wybor:) soczkow tez nie chce pic:( jedynie co jeszcze wypija to herbatki-tez bobovity i niekiedy hipp. pozdrawiam:))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum