szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Popękane naczyńka krwionośne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marta7896
2007-03-31
Email
Witam, Moja coreczka ma 3 miesiace i od jakiegos czasu na poloczkach pojawiaja sie popekane naczynka. Zarowno na jednym, jak i na drugim policzku jest duza czerwona plama, a w niej te popekane naczynka. Czy ktoras z Was sie z tym spotkala? Prosze o pomoc, bo juz zaczynam sie bardzo niepokoic. Pozdrawiam, Marta
pinkie
2007-03-31
18:15:33
Email
U nas tak sie zaczęła alergia, ale moze to też być od zimna. Trzeba smarować kremem. A za uszami nie odparza się? nie ma czerwonych plamek?
lidiamital
2007-03-31
20:31:32
Email
U nas pani doktor kazała podawać wapienko w syropku 2,5 ml i cebion 5 kropelek. Pozdrawiam.
Daniel
2007-04-02
18:01:08
Email
Porzegnałam Cię Lidio w tamtym dziale:) Czy napisałam gdzieś,że mam pretensje??? Nie wyciagaj takich wniosków. Co do popękanych naczynek to Wiki też ma kilka takich siateczek na policzkach. Poczekamy czy słoneczko swoimi zbawiennymi promyczkami nie pomoże. Może to taki urok. Nie wszytko musi byc chorobą w końcu to młoda delikatna cera wrażliwa na wszystko i cięzko cos jednoznacznie określić:) Bez paniki
Daniel
2007-04-02
18:01:59
Email
Pożegnałam. Ups byk straszny

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum