szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - diclofor 30


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dodinga6
2007-03-22
Email
dziewczyny proszę o pomoc.Chcę kupić małemu dicloflor 30 ale okazało sie że wystepuje on w postaci kapsułek i zawiesiny.Nie wiem co wybrać tzn. co będzie lepsze do 8 m-cznego szkraba.Jutro idę odebrać ten probiotyk z apteki a nadal nie wiem na co sie zdecydować??Podawałyscie maluchom te kapsułki czy zawiesinę??Czy ta zawiesiena nie ma jakiś dodatkowych składników, bo to nie byłoby wskazane unas- mały ma AZs i ciągle coś go uczula.
gitoma
2007-03-22
18:17:08
Email
dicoflor jest w kapsułkachi w saszetkach. o to Ci chodzi? mój mały ma 8 miesięcy i daję mu dicoflor w saszetkach.Dosypuję do jedzenia. NIc mu po tym nie jest chociaż też ma dość silny AZS (poczytaj w "maluszkach z lipca 2006")
dodinga6
2007-03-22
18:42:29
Email
Gitoma, dzięki za odpowiedż.Właśnie o to mi chodziło. Babka w aptece wyraziła sie niejasno mówiąc o tej zawiesienie. Kupię więc saszetki i będę je przemycać w jedzonku małego.
kyja
2007-03-23
08:05:01
Email
można też stosowac kapsułki-zawartośc kapsułki wymieszac z mlekiem i podac maluchowi-tak podaję dicoflor mojemu synkowi-mieszam z odrobiną mojego mleka i mały ze smakiem wypija-jest trochę straszy od Waszych maluszków,ma 2,5 roku

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum