szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Skaza białkowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jula2
2007-03-19
Email
Cześc.Jestem mamą miesięcznej Ani.Od ok 2 tyg.mała ma wysypkę na twarzy,a ostatnio również na klatce piersiowej i rączkach.Podejrzewam, ze może to być skaza białkowa.W środę idziemy na wizyę do dermatologa,Ale już teraz chciałabym zastosować odpowiednią dietę.Chciałabym się dowiedzieć czego nie mogę jeść oprócz nabiału(zrezygnowałam z mleka,twarogu,sera,masła).Czy mogę jeść bułki,czy tylko chleb.Chciałabym się też dowiedzieć jak szybko po zastosowaniu przeze mnie diety,powinna wystąpić poprawa u małej.Dodam,że karmię tylko piersią.Będe wdzięczna za każdą odpowiedź.Pozdrawiam.
marchewka79
2007-03-19
10:35:12
Email
Hej.Mi lekarka tez kazała zrezygnować z jajek a konkretnie z białka bo też może uczulać.Pozatym silnymi alergenami tez są orzechy,czekolada,cytrusy,ryby.Najczęściej jednak uczula nabiał.Pozdrawiam
Agness
2007-03-20
20:55:45
Email
Dodam do listy kakao, więc czekoladę pod każdą postacią.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum