szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Zatwardzenie u niemowlaczków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
b_paduch
2007-03-17
Email
Koniec provblemów z zatwardzeniem. Moja dzidzi (6 m-cy) miała ogromne problemy z kupkami. Były bardzo twarde, co 5-6 dni i czasem z krewką. serce mi się krajało jak robiła je, płacząc. Nosiłam ją wtedy w pozycji kucznej, która troche przyspieszało rozwój wydarzeń. Teraz gdy dwa dni nie ma kupki, daję jej Gerbera deserek z suszonych śliwek (od 5-go m-ca) i po kłopocie. Kupki są codziennie, a nawet dwa razy w ciągu dnia, o idealnej konsystencji. Niunia szczęśliwa i mama też. A zapobiegawczo raz na 8-9 dni pół słoiczka. POZDRAWIAM
mayasun
2007-03-17
19:40:40
Email
To prawda znana od wieków iż suszona śliwka reguluje trawienie, tak samo jak kiwi dlatego np. przy zaparciach ciążowych warto codziennie zjeść sobie kilka śliwek suszonych, albo kiwi przynajmniej co drugi dzień.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum