szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - JAKIE MLEKO LEPSZE NAN AR CZY BEBILON PEPTI???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
justka271
2007-03-07
Email
Mam do was pytanie na temat mleka NAN AR i bebilon pepti.Ktore waszym zadniem jest lepsze?Ja obecnie daje swojej coreczce Julce ktora ma 4miesiace NAN AR ale praktycznie raz w tyg wyskakuja jej pryszczyki na policzkach, czy ona jest na nie uczulona?Bo moja lekarka twierdzi ze nie,juz sama niewiem.To prawda ze mleko NAN jest z dodatkiem mleka krowiego?Bo tak mi powiedziala dzis kolezanka?Bardzo prosze was o rade bo jutro ide do lekarza na szczepienie to bym poruszyla ten temat.Czekam na jakies odp.Dziekije i pozdrawiam;-)
justka271
2007-03-07
15:22:50
Email
sorki za bledy ale z tego wszystkiego szybko pisalam;)
anika1
2007-03-07
18:07:45
Email
Z tego co wiem to faktycznie to NAN AR zawiera białko krowie. Typowe mleko dla dzieci uczulonych na białko to chyba jest Nutramigen i Bebilon.
justka271
2007-03-07
20:47:27
Email
anika1 myslisz ze moja mala moze miec uczulenie na to mleko?czy te pryszczyki cos znacza?daj znac;) pozdrawiam
pinkie
2007-03-07
22:09:32
Email
NAN AR to normalne modyfikowane mleko krowie, a Bebilon pepti jest dla alergików na białoko krowie i soje, więc nie można tych dwóch produktów porównywać, które lepsze, które gorsze- zależy dla kogo.
justka271
2007-03-08
10:22:30
Email
Pinkie a myslisz ze te pryszczyki ktore wyskakuja mojej malej moga to byc oznaki alergii na to mleko?
anika1
2007-03-08
22:09:47
Email
Myślę że może to być efekt uczulenia. Ale to musi ocenić już lekarz:-)
justka271
2007-03-09
11:18:23
Email
anika1 wiesz co lekarka swierdzila ze mala nie jest napewno uczulona na to mleko ze to moze byc od tego ze przytula sie do ubran ktore sa prane w innych proszkach...Juz sama niewiem;/
pinkie
2007-03-09
12:01:17
Email
Hmm a zapytaj tej lekarki skad wie , ze na pewno nie ma uczulenia na mleko... Nie wiem co Ci doradzic. Moze zapytaj innego lekarza, ale raczej alergologa. Czasami intuicja podpowiada nam lepiej niz lekarz...
justka271
2007-03-09
20:57:24
Email
pinkie lekarka powiedziala mi ze napewno to nie od mleka bo gdyby bylo od mleka to by miala caly czas te pryszczyki i moglaby sie pojawic ciemieniucha...Moze i masz racje zeby zapytac alergologa.Tylko najgorzej ze niemam jak bo calymi dniami siedze z mala bo maz pracuje,oj cos bedzie trzeba wykabinowac.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum