szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jak czesto herbatke


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2007-02-27
Email
czesc dziewczyny mam 2.5 miesiecznego synka karmie go butelka i mam pytanie jak czesto powinnam mu podawac herbatke i jaka najlepiej.
lidiamital
2007-02-28
08:15:09
Email
To trudno określić według zapotrzebowania.On sam wie ile potrzeba
agafa
2007-02-28
08:51:20
Email
Lidiamital ma racje...ja przepajalam roznie,jak bylo goraco to czesciej; tak 2- 4 razy na dzien w zaleznosci ile wypije na raz.Poniewaz moja Gusia miala problemy brzuszkowe ja przepajalam herbatkami na trawienie, glownie:koperek, potem lekkostrawne jabkowo-mietowa, a no i rumianek!pozdrowionka
agafa
2007-02-28
08:54:00
Email
A ha! Guska ma teraz prawie 6 m-cy, poniewaz, poniewaz ma nienajlepsze wyniki moczu, lekarz kazal dawac soczki godzine po kazdym posilku. To pewnie nie dotyczy teraz Twojego malca, ale uczulam, ze przepajanie niemowlat jest wazne!pa
anna27
2007-02-28
10:32:23
Email
Moj ma tez złe wyniki moczu wyszły tam nieliczne bakterie coli dostał antybiotyk agumentin i nic nie pomogło tylko morfologia spadła i teraz podaje zalazo niedlugo powtórne wyniki az sie boje co bedzie...
agafa
2007-02-28
11:06:40
Email
WitajAnno! hehe jak to ladnie brzmi:)...no wlasnie z tymi drogami moczowymi to trzeba uwazac!!!bo, jak wyczytalam nerki nie lubia takich ognisk bakteryjnych i infekcji (jak w przypadku mojej malej), ale to nietety u niemowlaczkow sie zdarza - te kupki w pieluchach. dlatego trzeba bardzo dbac o higiene krocza!!!i choc ni sie wydaje ze dbamy, jak widac nie uchronilismy sie od tego...:( wlasnie przy takich spawach wazne jest by dzieciaczek duzo pil, zeby nerki lepiej pracowaly, dobra jest woda, ale Gusia (jak i podejrzewam wiekszosc dzieci )nie lubi, wiec soczki dajemy.Anna bedzie dobrze, daj znac jak sprawy sie tocza,...pozdrawiam.:)
pinkie
2007-03-01
11:33:54
Email
A ja jeszcze dodam, ze w 3cim miesiącu dziecko ma największy spadek żelaza - zawsze morfologie wychodzą słabo , ale wiekszość dzieci wraca szybko do normy, więc nie nalezy się zbytnio przejmowac takim wynikiem. Moje dziecko do 3 mies dostało 4 antybiotyki, potem ta morfologia mnie przeraziła, ale wystarczyło, ze ja wzielam kilka razy zelazo (karmiłam piersią) i po miesiącu było już wszystko ok. Twoje dziecko ma żelazo w sztucznym mleku, więc nie wiem, czy konieczne jest podawanie mu tego dodatkowo.
justka271
2007-03-02
20:48:21
Email
Wiesz ja swojej malej podawalam koperek wloski hipp(nadal podaje)100ml i wode z glukoza po 50ml.Treaz jak ma 4 miesiace to wprowdzilam jej herbatke malinowa z dzika roza;-) pozdrawiam.A mozesz jeszcze podac rumianek

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum