szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Zignorujmy Mareczka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ulka
2007-02-26
Email
Dziewczyny uważam , że Mareczek czerpie dodatkową przyjemność z tego, że my się tak irytujemy jego zachcianką na mleczko, nie ma chłopak z kim porozmawiać to szuka na forach, ale myślę że jeśli nikt nie będzie odpisywał na jego zaczepki to sobie odpuści bo przecież nie będzie rozmawiał z samym sobą.
agafa
2007-02-26
13:38:21
Email
hm... to jest jakas mysl!
agnieszka74
2007-02-26
17:36:49
Email
dot.Marka
marek
2007-05-11
03:15:24
Email
..ja was mamusie doskonale rozumie,dlaczego wy nie chcecie zrozumieć mnie?...faktem jest ze moja,,zachcianka''jest nietypowa,przecież ja nikomu sie nie narzucam,możecie mnie ignorować,nie mam na to wpływu,...nie wszystkie kobiety myślą tak jak niektore z was,...moje marzenie sie spełniło,znam już smak mleka z piersi,..jest wspaniałe!!!...i nikomu z tego powodu głowa nie spadła,...ale to nie koniec,jeżeli nadaży sie jeszcze taka okazja to z checią podelektuje sie jeszcze takim mlekiem,...wiele z was nie zna życia,..pewnie większość z was jest wierząca,...powiem wam że jeden z papieży przez długi czas oodzywiał sie mlekiem kobiecym,...w kazdym bądz razie szukam jeszcze takiej kobiety ktora ma nadmiar mleka w piersiach,...po co miała by go wylewać?...moga być zadowolone dwie osoby...ja i ta mamuska ...nie chce tego za darmo...jezeli któraś w was jest urażona tym to przepraszam,...ja tu nikogo i do niczego nie zmuszam gdyby znalazła sie jednak chetna to prosze o kontakt marekcrom@interia.pl
Goga66
2007-05-11
11:57:45
Email
Zmuszasz nas do omijania oczami Twoich chorych, zboczonych wpisów. Mnie się krzywda dzieje, za każdym razem jak widzę nick Marek mam odruch wymiotny. Czy Ci się podoba czy nie jesteś ZBOCZEŃCEM i nie ma to nic wspólnego z byciem wierzącą czy nie. Nie przeszkadzają mi homoseksualiści ani homoseksualizm i nawet tacy zboczeńcy jak Ty ale pod warunkiem, że nie smiecą na forum, które nie dotyczy takich zboczeń jak Twoje. Może Twoje zboczenie polega jeszcze na denerwowaniu młodych matek i obrzydzaniu im życia, bo jak pomyślę o Tym, co robisz mam żołądek w gardle i śliniotok jak przy chorobie lokomocyjnej.
By the way -pisze się rozumiem a nie rozumie
marek
2007-05-11
15:20:36
Email
już kolejny raz sie powtarzam,....jest tyle osób ktore to czytaja i ignorują mnie,...wiec po co te głupie komentarze,...ignorujcie mnie to i ja nie bede wam wiecej zawracał głowy pozdrawiam...Marek
Goga66
2007-05-11
17:59:05
Email
A piszesz tu po to żeby zobaczyć, ile osób Cię zignoruje. To nie forum dla Ciebie, chyba, że przedstawisz nam swoje dzieci. Nikt Cię tu nie zapraszał - jesteś intruzem i ostatni post świadczy o tym, że złośliwie tu wchodzisz, żeby irytować ludzi albo masz coś z głową, a może jedno i drugie. Nie przeszkadza Ci, że Cię obrażamy - masz aż tak grubą skórę czy aż tak jesteś zboczony, że opanować się nie możesz a może kręci Cię nasza niechęć a nie to mleczko, o którym piszesz? Tak czy owak jesteś nie w tym miejscu. Nieproszony i niechciany gość, któremu brak wyczucia, kindersztuby albo psychol, który nie umie zapanoweaqć nad chorymi popędami

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum