szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Lysy placek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2007-02-18
Email
U mojego maluszka ktory ma 2 miesiace ma z prawej strony nad uchem wytarly sie wlosy jest takie spore miejsce bez włosów taki lysy placek czy to normalne?
justka271
2007-02-18
20:05:41
Email
Hej oczywiscie ze to normalne u mojej Juleczki ktora bedzie miala zaraz 4 miesiace na samym srodku glowi ma lyse a tak to ma na reszcie glowce wloski.Slyszalam ze pierwsze wlosy sie wycieraja;)
marta0309
2007-02-18
20:14:44
Email
Moja 3 miesieczna coreczka ma z tylu glowki placek a na reszcie glowy wloski.to calkiem normalne- po prostu kreci glowka na boki i wloski sie wycieraja:)
iffcia
2007-02-18
21:11:00
Email
U mojego szymka też włoski sie wycierały. Nigdy nie był łysy ale miał wytarte włoski po bokach bo spał tylko na boku. Świetnie to wyglądało tym bardziej że miał długie włoski :)
iffcia
2007-02-18
21:15:05
Email
U mojego szymka też włoski sie wycierały. Nigdy nie był łysy ale miał wytarte włoski po bokach bo spał tylko na boku. Świetnie to wyglądało tym bardziej że miał długie włoski :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum