szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kaszak Nestle a Bobowita.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2007-02-13
Email
Dziewczyny mój mały od kilku dni marudził więc przeanalizowałam dietę i co się okazuje. Od miesiąca jada oprócz mleczka z cysia kaszki mleczno- ryżowe, zazwyczaj kupowałam z Bobowity po 4 miesiącu z mainami w składzie jest mleczko modyfikowane. Kilka dni temu mąż robił zakupy i owszem kupił kaszkę ale nestle mleczno- ryżowa z malinami od 10 miesiąca. Damik zaczął szaleć i dziś wpadłam na to żeby przeanalizować skład tej kaszki co się okazuje kaszka zawiera pleko w proszku 40%. Teraz moje pytanie i ostrzeżenie jak wasze maluszki tolerują kaszki nestle? Uważajcie bo mleko w nich zawarte może uczulać nie jest mlekiem modyfikowanym, tylko zwykłym o zawartości tłuszczu 40%.
Anula
2007-02-13
19:43:07
Email
Wybacz, ale jakieś bzdury piszesz. "Mleko w proszku (39 %)" - chodzi o ilość (procentowa zawartość) mleka w 100% kaszki. Dalej jest napisane "mleko pełne, odtłuszczone"
lidiamital
2007-02-13
21:05:21
Email
Moje niedopatrzenie. Chodzi mi głównie o to że nie jest mlekiem modyfikowany i może u czulać tak jak to się stało w przypadku mojego synka. Przykro mi, że moja bydura tak Cię uraziła.
Goga66
2007-02-13
23:10:07
Email
Ja kupuję nestle bezmleczne kaszki i rozrabiam na mleku nestle i wtedy są naprawdę smaczne.Te mleczne się nie umywają. Nie mam więc problemu z ew. uczulaniem

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum