szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Dziewczyny co jest z Sylwią Adminką?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2007-02-02
Email
Kobietki znowu odezwał się zboczeniec marek! Administratorka mimo iż zapewniała, że będzie tu regularnie zaglądać nie reaguje na jego chore wpisy. Czy któraś wie co się z nią dzieje? Goga jesteś tu dłużej może wiesz jak go z tąd usunąć? Kogo powiadomić? To staje się przykre chłopak pomylił forum!!!
Goga66
2007-02-02
22:19:07
Email
adminka ostatnio zaglądała w sprawie happy mum. Wystarczy znowu zgłosić. Facet jest chory:( Szkoda słów
Goga66
2007-02-02
22:23:17
Email
Zawiadomiłam w dziale piękna mama, gdzie adminka ostatnio się odzywała
Atka
2007-02-04
09:31:49
Email
DZIEWCZYNY! a dałoby sie dodatkowo utworzyć dział zatytułowany: "DO ADMINA" i tam wklejałybyśmy adresy stron które należy pousuwać? może wtedy na bierząco Admin usuwałaby to bo teraz zanim cokolwiek zosatnie usunięte przez nią to trwa to wieki całe a tak w ten dział łatwiej byłoby jej zaglądnąć niż biegać sprawdzać i czytać po wszytkich działach wpisy i nonatki które jej zostawiamy co faktycznie jest trochę niemożliwe.
Atka
2007-02-04
09:32:29
Email
Ale DZIAŁ a nie kolejny temat.
bela
2007-02-04
12:06:09
Email
ATKO dobry pomysl
Atka
2007-02-04
18:41:41
Email
No może ktoś utworzy...nie orientowałam się jeszcze czy każda osoba może to zrobić czy tylko Admin. Jak z tym jest?
Goga66
2007-02-05
12:26:23
Email
tylko admin to jest juz sprawa przebudowania forum a nie dodania wpisu
Atka
2007-02-05
17:59:41
Email
GOGA przebudowa całego forum za dodanie jednego działu ??? myślałam, że to góra kilka minut roboty.
Goga66
2007-02-06
10:24:10
Email
Oj, źle się wyraziłam - rozbudowanie - oczywiście, że nie przebudowanie całkowite. Ale może to zrobić tylko Admin, bo on ma dostęp do kodowania
Goga66
2007-02-06
10:38:39
Email
No i raczej trochę dłużej to zajmuje niż kilkanaście minut Trzeba zrobić testy, zawiesić na chwilę forum albo i na dłuższą chwilę. Ale jakiś czas temu też się zastanawiałam, czy nie byłoby warto zrobić oddzielnego miejsca dla Admina/ki, bo i dla niej byłoby łatwiej monitorować forum
Atka
2007-02-06
11:26:23
Email
GOGA ja też tak myślę że może jednak warto zrobic osobny dział dla Admina nawet jeśli miałoby by to oznaczać chwilową pauzę w aktywności forum, pamiętam że już raz mieliśmy taką przerwę jednodniową, ale nie wiem na jaką okazję i co było wtedy zmieniane. Może skontaktujmy się z Sylwią i zaproponujmy jej takie rozwiązanie. I dla niej i dla nas byłoby łatwiej i przede wszystkim SZYBCIEJ w ten sposób pozbywać sie tych rewelacyjnych wpisów naszych forumowskich gwiazd - schow.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum