szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Dzieci październikowe 2006 z 13 w piątek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dorothy
2007-02-01
Email
Cześć jestem mamą Emilki, która urodziła się 13 w piątek, jest niestety alergikiem i to poważnie przeszła już zapalenie oskrzeli i infekcję. Ciekawa jestem czy są inne maluchy urodzone w tym samym dniu i co rodzice ich twierdzą na temat pechowego 13 piątku?
femag
2007-02-02
09:34:06
Email
Moja przyjaciółka urodziła synka 13 maja w piątek 2005. Jest to bardzo wesoły i towarzyski chłopczyk, rzadko choruje chociaż ma siostre w przedszkolu. Ja też urodziłam córkę 13 tylko listopada 2005 w niedzielę i uważam że to największe szczescie jakie mnie spotkało. To że maluszek rodzi sie w piątek 13 to nie oznacza że bedzie pechowy, tylko ma taką date urodzenia. A to czy choruje , ma alergię czy jest zdrowy i bardzo ruchliwy to zależy tylko od jego genów i charakteru. Pozdawiam Magda. Całuski dla Emilki od Zuzanki.
pinkie
2007-02-02
10:43:29
Email
Hmmm a inne przypadki: dwie dziewczynki Michalinka i Emma - urodzone 6 czerwca 2006 - w dacie trzy szóstki. Wyjątkowe aniołki, zdrowe (no prawie, bo alergiczne), przesypiają noce itp. Dla mnie 13 to akurat bardzo szczęśliwa liczba. A Twoje dziecko naprawde nie jest nieszczęśnikiem. Pomyśl sobie, ile jest chorób nieuleczalnych, wad wrodzonych itp. Nie obraź się, ale uważam, ze choroby Twojego dziecka to prawdziwe szczęście w porównaniu z nieszczęśliwymi wypadkami lub ...atakiem jakiegoś zwyrodnialca. Gdy moje dziecko było ciężko chore na zapalenie płuc i 3 razy lezeliśmy w szpitalu odchodziłam od zmysłów. ALe wcześniej czy później zapaliła sie jakaś iskierka w mojej głowie: DAJ SPOKÓJ, PRZECIEZ ON NIE MA RAKA! Te choroby miną i bedziesz sie cieszyc przez długie lata ze swoim dzieckiem. Pomyśl o matce niemowlęcia, u którego wykryto białaczkę...
dorothy
2007-02-02
15:49:11
Email
Wiem i oczywiście zdaję sobie sprawę że są bardzo chore dzieci i moja córcia w porównaniu do tego to nic i osobiście też nie uważam aby 13 był pechowy ale jak byłam w szpitalu tyle się o tym piątku 13 nasłuchałam, że byłam ciekawa co inni o tym sądzą.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum