szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - przepuklina pępkowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2007-02-01
Email
witam czy macie jakieś doświadczenie z przepuklina pepkowa u maluszków. Mój synek ma 6 tyg i lekarz założył mu plaster na pępuszek bo ma przepuklina czy wiecie jak długo bede musiała chodzic z nim na przyklejanie tego plastra i czy wogóle to pomaga.
ANDZIA76
2007-02-01
19:06:03
Email
Witaj. Moja córeczka też miała przepuklinę i też stosowaliśmy plasterki. Dwa razy założył nam chirurg a później zklejałam sama. Lekarz twierdził że zaklejanie nie szkodzi ale w jego przekonaniu też nie pomaga. Mieliśmy kleić do czasu aż mała nie zacznie siadać, chociaż pan doktor był przekonany że bez operacji sie nie obejdzie. No i się mylił i bardzo dobrze! Nie pamiętam już ile plasterków nakleiliśmy ważne że przepuklina zniknęła! jednak nie u wszystkich dzieci tak jest że same plasterki pomagają. Ale myślę że powinnaś spróbować, tylko trzeba być konsekwentnym. Pozdrawiam i powodzenia
iffcia
2007-02-02
11:17:52
Email
Witam. Mój SZymek też miał przepuklinę pępkową. Też był plasterkowany. Plastry cały czas naklejał mu chirurg. Tez dokładnie nie pamiętam jak długo je miał ale koło 3 miesięcy chyba. Miał je zmieniane co ok 3 tygodnie. pomogło, a miał dośc mocną. Tak więc zycze powodzenia :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum