szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Karmienie mieszane


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciszka
2007-01-27
Email
Cześć dziewczyny! Mam małe pytanko. Za miesiąc muszę wrócić do pracy, moja mała bedzie miała wtedy skończone 5 miesięcy i nadal chciałabym ja karmić piersią, ale niestety nie mam na tyle pokarmu, aby ściągać mleko na zapas. Czy mogę, bez dodatkowego dokarmiania papkami, wprowadzić 1 lub 2 razy dziennie mleko modyfikowane? Pozdrawiam.
Daniel
2007-01-27
21:10:02
Email
Witaj:)))Ja wprowadziłam mleczko modyfikowane własnie w ten sposób jak piszesz.najpierw dawałam Wiki około 40 ml sztucznego i dokarmiałam piersiapotem 50 potem 70 i tak stopniowo mała zaczęła zjadać dwa po 120 lub 150 sztucznego oprócz oczywiście pieri, potem mleczko mi się skończyło i tak jeej zwiększałam ilość posiłków i teraz ma skończone 8 miesiecy i jest tylko na sztucznym, bo mleczko mi się skonczyło:). Pozdrawiam
Kasia:)
2007-01-27
22:25:12
Email
Hejka,ja tez wprowadzalam podobnie jak Daniel-najpierw 30 ml,potem 60,90...itd Karmilam sztucznym raz na dobe-na noc a reszta swoim,potem wprowadzilam zupke i swoje zmniejszylam do 3 razy na dobe(odkad corcia skonczyla 6 tyg sciagam, bo mi mala cwaniara odrzucila cyca na rzecz butelki)Teraz jestem na etapie konczenia karmienia-mam juz szczerze dosyc sciagania i sciagam raz na dobe-starcza mi na ok 2 porcje,reszta to zupka,kaszka z owcami-deserek i na noc sztuczne :)Mala ma ponad 7,5 miesiaca...Powodzonka
Kamila
2007-01-28
18:34:01
Email
Hej, ja też dokarmiam Konrada mieszanką. Wyraźnie się nie najada. Przy piersi jego jedzenie wygląda tak jakby z nią walczył... wygina się, krztusi.. a przy butelce spokojny jak aniołek. Dziś pierwszy raz chcę mu podać butlę na noc, zobaczę jak będzie spał. Buźka ;)
ciszka
2007-01-28
19:41:14
Email
Dzięki dziewczyny za wskazówki. Mam nadzieję, że damy sobię radę. Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum