szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - sluz w kupkach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2007-01-26
Email
dziewczyny co oznacza jezeli moj synek ma sluz w kupkach? tak wogóle Danielek ma 5 tyg i jak przeszlam na mleko modyfikowane od paru dni nie robi kupki jak mu pomóc? masaz nie pomaga termonetr tez i herbatki równiez. Nie moge dłuzej patrzec jak on sie meczy raz mu dałam czopek po czym sie wypróznił ale nie moge mu go dawac czesto
justka271
2007-01-26
21:51:56
Email
Hej moja mala miala podobna sytuacje(oprocz tych kupek ze sluzem)gdy przeszlam na mleko modyfikowane.Podalam jej kilka razy czopek glicerynowy i to pomoglo a czopki nic nie szkodza.
gitoma
2007-01-28
21:56:51
Email
Nie chcę cię martwić ale śluz w kupce może świadczyć o nietolerancji mleka. mogą to być też problemy z przyswajaniem nowego mleka. spróbój podać maleństwu probiotyki np lacidofil albo dicoflor 30. to powinno pomóc. a problemy z wypróznianiem przy zminie mleka to raczej norma. u nas użycie czopka kilka razy nie spowodowało szkód i mały zaczął sie sam wyprózniać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum