szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czy to moga byc oznaki ząbkowania??????????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
justka271
2007-01-23
Email
Czesc!Mam do Was pytanko: Moja corcia ma 3 miesiace i od tyg dziwnie sie zachowuje: strasznie sie slini, jest nie spokojna w nocy a w ciagu dnia tez zdarza jej sie plakac przy jedzeniu.Trudno mi stwierdzic czy ma spuchniete dziaselka ale jak jej dzis wlozylam palec do buzki i zaczelam masowac to grzecznie lezala.Czy to moze miec cos wspolnego z pierwszymi zabkami?Dajcie znac jak mialyscie podobne problemy.Bede wdzieczna.Pozdrawiam
justka271
2007-01-23
13:28:43
Email
Zapomnialam dodac ze wklada raczki do buzki-ale to chyba normane;)
Atka
2007-01-23
13:34:54
Email
Wydaje mi się ze słusznie podejrzewasz i że twoja malutka zaczyna ząbkować. Tylko że to napewno jeszcze potrwa. Moj Mikołaj zachowywał sie tak przez około 2 mies z przerwami zanim pojawił mu sie pierwszy ząbek. ZĄBKI NAJBARDZIEJ DOKUCZAJĄ JAK JESZCZE ICH NIE WIDAĆ - tak przeczytałam dziś w gazecie. Przed jedzeniem jeśli płacze i grymasi to możesz posmarować jej dziąsełko żelem.
mayasun
2007-01-23
13:49:20
Email
Zgodzę się z Atką, Elizka jak miała 3,5 miesiaca zaczęła się okropnie ślinić, raczki były w buzi non stop, była marudna. Teraz ma 7 mies, a ząbki jeszcze nie wyszły :) Dziś byłam akurat u pediatry i podobno już dziąsełka się wygładziły więc niedługo juz bedzie na wierzchu pierwszy ząbek.
Kornela
2007-01-23
15:00:31
Email
Marcelinka podobnie się zachowywała, pierwszy ząbek pojawił się jak miała 4,5 miesiąca ale pamiętam że nie miała jeszcze 3 miesięcy jak zaczęła się bardzo ślinić
justka271
2007-01-24
21:45:21
Email
Oj wielkie dzieki za odpisanie, pozdrawiam
agafa
2007-02-14
10:49:48
Email
Hej Justka!moja Guska tez slinila sie po 3 miesiacu,do tel pory tak jest,ma 5,5 m-ca a zabkow wciaz nie widac:/ale najwyrazniej to to...obawiam sie ze najgorsze przed nami:(pozdrowionka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum