szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pocenie niemowlaka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2007-01-14
Email
Czesc dziewczyny mam do was pytanie czy wasze dzieci tez sie pocą? Jak poloże małego (ma 4 tyg.)na boku jednym albo drugim to po jakimś czasie ma cały mokry ten bok łącznie z materacem w łóżeczku albo cos na czym leży. Nie przegrzewam go napewno bo na noc zakładam mu tylko piżame,a i tak jest mokry czy to normalne u niemowląt?
femag
2007-01-14
09:32:19
Email
Słyszałam że jak dzieci sie pocą to moze im brakowac witamin(d3 i innych).
katka
2007-01-14
11:32:14
Email
A może on tak intensywnie sika-cos mu sie boczkiem przeleje. Gdyby sie pocil to chyba z kazdej strony.
lidiamital
2007-01-14
12:01:14
Email
Skonsultuj z pediatrą może kazać zwiększyć podawnie witaminy d3.
anika1
2007-01-14
14:04:49
Email
Ja też myślałam że mój mały (4tyg.) też się kilka razy tak spocił, a jak się okazało jakoś tak sika że czasami mu ucieka z pampersa. Ale też odkryłam to dopiero jak nasikał w ten sposób u mnie na kolanach.
pinkie
2007-01-14
16:06:38
Email
Przyczyną może też być jakieś sztuczne włókno w piżamce - nie wszystkie dzieci tolerują piżamki z ployestru. A może dajesz podkład na materac? A może po porostu jest za ciepło ubrany? Jaką masz temperaturę w pokoju? Mój synek poci się, gdy np ma założoną pościel z flaneli, a temperatura w pokoju jest 22 stopnie.
iffcia
2007-01-14
17:00:53
Email
Jak na moje to też nie jest pocenie. Bo Szymkowi też tak się czasem zsika że mu bokiem poleci. Z resztą jakby sie pocił to główkę też by miał spoconą a nic o tym nie piszesz. Poobserwój go ale jak na moje to po prostu siki.
bela
2007-01-14
17:33:52
Email
mojemu synkowi jak byl maly robilo sie tak samo i okazalo sie ze ma poczatki krzywicy. Musielismy nadrabiac dlugo wiekszymi dawkami wit D3
bela
2007-01-14
17:35:20
Email
a wzmagalo sie to jeszcze bardziej jak jadl.Glowka kocyk czy rozek na ktorym lezal byl bardzo mokry, takie duze mokre plamy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum