szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mata eduk Tiny Love


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Basia.26
2007-01-13
Email
dziewczyny mam pytanie, które wiąże się z prośbą. widziałam na zdjęciach dzieciaczków, ze niektóre z was mają równiez taką samą mate edukacyjna jak my, z Tiny Love. w pokrowcu razem z matą byl taki karton-opis zabawki, ja go wyrzuciłam :/ teraz chcialabym sprzedać ta mate kolezance (dla jej chrzesniaka na prezent).... no i chciałybysmy, żeby wygladało jak nowe.... brakuje nam tego kartonu... czy któras z was mogłaby nam go odstąpić?? jeśli oczywiście nie wyrzuciłyscie go tak jak ja ;) pokryje oczywiście wszelkie koszty przesyłki. bede wdzięczna za każda odpowiedz :) pozdrawiamy:)


dota
2007-01-15
16:43:15
Email
hej Basiu ja mam taką samą matę i mam ten kartonik i oczywiście mogę go przesłać Tobie o ile jeszcze potrezebny :) pozdrawiam
Basia.26
2007-01-16
10:09:56
Email
dota byłoby suuuuper :) nie wiem jak ci dziękowac :) może wskocz na moje gg 1400871 to podam ci adres :) i sie dogadamy co do reszty :) dziękuje ci jeszcze raz :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum