szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - bolące nóżki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
amelia
2007-01-07
Email
Dziewczyny nam córcie 2,5 miesięcy jest zdrowym i pogodnym dzieckiem miemam z nię problemów, ładnie je, śpi w dzień prawie 3 godziny jest posłuszna i dość rozumna. Mogłabym się jeszcze rozpisywać jak bardzo dumna jestem ze swojej pociechy. Jest coś, co mnie martwi może jestem przewrażliwiona, ale coraz częściej mówi mi, że bolą ją nóżki sprawdzałam buciki czy nie zamałe zniemiłam ciapeczki i nic. Zastanawiałam się czy nie brakuje jej witamin może wapnia chodzi o kości ona dość szybko rośnie, na bilansie dwulatka miała 90 cm teraz już dużo więcej. Sama nie wiem może macie jakieś uwagi krytyczne też. Z góry dziękuję
Goga66
2007-01-07
23:36:51
Email
W okresie, kiedy szybko rosłam też podobno narzekałam ciągle na bolące nóżki. Tylko to chyba nie były stopy. Lekarz stwierdził, że to związane z szybkim właśnie wzrostem. Nie pamiętam, ile wtedy miałam lat. Byłam chyba trochę starsza od Twojej córeczki ale może przyczyna jest ta sama?
katka
2007-01-08
20:07:38
Email
Znajoma mówiła że jej 3 letni synma bóle wzrostowe-budzi sie wtedy z płaczem w nocy. Jak bardzo boli to podaje mu leki typu panadol,a jak mniej to wystarcza masaz.Zrobiłabym tez podstawowe badania,żeby wykluczyc inne,gorsze sprawy.
liliannka
2007-01-11
09:51:03
Email
Witam. Dziś moja 9-letnia córka też przez to przechodziła. Jeździłam po lekarzach, bo czasami wstać z łóżka nie potrafiła, zaraz się przewracała. Miała robione różne badania, w tym w kierunku reumatyzmu, ale na szczęście nic nie wykaząły. Były to bóle wzrostowe i cóż, w zasadzie na to lekarstwa nie ma. Jak było bardzo źle to podawałam środki przeciwbólowe i smarowałam maściami, teraz już nie pamiętam jakimi. Ale przy lżejszych bólach pomagało jak nóżki były ciepło ubrane. Teraz też się czasami zdarzają takie bóle, ale mam już nawet takie długie, ciepłe podkolanówki i w razie czego je zakłada. Boli czasami bardzo, bo sama to pamiętam z dzieciństwa. Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum