szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - piersi i mleko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2007-01-07
Email
czesc dziwczyny jestem karmiaca mama od 3 tyg i mam problem ponieważ w jednej piersi miałam zapalenie leczyłam to antybiotykiem zastój minał,ale nadal jest wyczuwalny guzek ok 15mm chodziłam do polożnej na sciaganie mleka,ale to nie chce sie sciagnac robiłam USG piersi i nic nie wyszło niepokojacego. Mialayscie cos takiego? kiedy mleko mi sie unormuje bo narazie mam go duzo i musze ciale ściagac co mnie juz bardzo męczy.
Basia.26
2007-01-08
07:46:51
Email
na guzek moge poradzić okłady z rozbitych liści białej kapusty, zimnych-z lodówki. wkładaj je do biustonosza i wymieniaj jak tylko staną sie takie wiotkie, bez soku. co do ilości mleka to powinna ta ilość już zacząć się normować, nie radziłabym jednak odciągać za dużo, bo to może powodować przyrost laktacji. odciagaj tylko niewielkie ilości, żeby tylko poczuć ulge, albo, tak jak ja to robiłam, karm dziecię na własne żądanie. jak już nie mogłam wytrzymać, to przykładałam małego do piersi, nawet jak on o to nie wołał, i to była najlepsza ulga;) to trzeba niestety przeczekać, pozdrawiam
marek
2007-01-23
10:24:08
Email
mam kumpla ktorego żona często miała problemy z zatorami i wczesniej z nawałem,...on był najlepszym lekarstwem na te problemy,....chetnie pomoge marekcrom@interia.pl
marek
2007-02-19
20:22:35
Email
we wtorek 13go lutego leciał na drugim programie film o karmieniu piersią,...kobiety karmiły bardzo dlugo,nawet5cio i 7miolatki,...po karmieniu ojciec tych dzieci sie podpinał do piersi,...mowił ze mleko bylo super,...chetnie skorzystał bym z takiego mleka,..chetnie zapłace...marekcrom@interia.pl
Basia.26
2007-02-19
21:39:25
Email
Marek, a kolega nie dal ci swojej żony do possania?? trzeba było lapac okazję póki taka sie nadarzała... teraz to już "po frytkach"...
Basia.26
2007-02-19
21:47:18
Email
sam zaznaczyłes, ze to OJCIEC tych dzieci dobierał sie do biustu kobiety... chyba nic w tym programie nie było o dewiacjach związanych z płatnym ssaniem (o rety, ale to brzmi;) wiec chyba sam rozumiesz, ze to, co proponujesz to patologia. takie imprezy sa przeznaczone dla ojców... sądzę, że karmiące kobiety nie maja ani czasu ani ochoty na takie pierdoły... jak ty... nie dla psa kiełbasa ...
marek
2007-05-11
03:35:24
Email
,,nie dla psa kiełbasa''..,,nie dla prosiat miód''..ale niektore z was są mądre!!!..czy ja sie komukolwiek narzucam?...sprobowałem takiego mleka i jest OK,..jak sie trafi jeszcze jakas okazja to też skorzystam,...jest wspaniałe!!!..zainteresowane osoby prosze o kontakt marekcrom@interia.pl

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum