szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - NUTRAMIGEN??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
justka271
2007-01-05
Email
Witam!To znowu ja;) znow mam do was pytanko; Wczoraj bylam zJulka u pediatry bo miala pryszczyki na buzce zaczely pojawiac sie rowniez za uszkami no i pojawila sie ciemieniucha- lekarka stwierdzila uczulenie na mleko NAN HA AR. Dala nam wlasnie Nutramigen...czy ktores z waszysz maluszkow tez go pily?Wiem ze jest te mleko ochydne,ciekawe czy mala bedzie chciala go pic??Dzis wieczorem dostanie..Czy moja niunia moze w jakis sposob zareagowac na zmiane innego mleka?Np bol brzuszka czy problemy z kupka?Mala ma 2 miesiace. Bardzo bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje!! Pozdrawiamy! Buziak;-)
Atka
2007-01-05
12:13:42
Email
http://happymumpl.nazwa.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=920&str_nr=1 zobacz JUSTI na tą stronę. Rozmawieno tam kedys na temat mlek modyfikowanych dla alergigów. Spróbuj w nim zadac pytanie.
Kornela
2007-01-05
12:55:44
Email
Dzieci mojej siostry do roku piły nutramigen, tak się przywyczaiły że później nie chciały pić normalnego mleka. Z tego co pamiętam (to było 10 lat temu)to to mleko śmierdzi i kupki też miały podobny zapach ale ogólnie wszystko było ok. Natalka piła nutramigen ale mogła normalnie jeść różne serki.
aneta76
2007-01-05
22:53:01
Email
Moja córka zaczęła pić nutramigen jak miała właśnie 2 miesiące.Był niesmaczny, ale to jej chyba nie bardzo przeszkadzało. Problemem było to, że bardzo ulewała, przez co nie dojadała i słabo przybierała na wadze. Lekarka twierdziła, że wszystko ok. , ale ja po 2 miesiącach praktycznie wymusiłam na niej zmianę mleka. Mam wrażenie, że lekarze czerpią jakieś korzyści z polecania preparatów pewnych firm.Zaczęłam podawać Bebilon Pepti i dziecko przestało ulewać i zaczęło normalnie przybierać na wadze. Natomiast córka mojej koleżanki nie tolerowała nic oprócz Bebilonu Sojowego, po wszystkim innym miała biegunkę. Także myslę, że musicie nistety "potestować" sami na waszym dziecku, które mleko będzie najbardziej dla niego odpowiednie.Pozdrawiam
justka271
2007-01-06
11:29:54
Email
hej wiesz co moja mala tez ulewa po tym mleczku;(
Atka
2007-01-06
14:00:34
Email
Miki też ulewał i to sporo. Niewykształcony układ pokarmowy u niemowląt. Jest taki preparat na ulewanie, ktory dodaje sie do mleka. Nazywa sie chyba "Nutrition", mieszałam to małemu z mlekiem do konca 6 mies.Na odwrocie opakowania są podane proporcje w jakie należy podawac wg ilosci mleka.Skuteczne ale dopiero po kilku dawkach. Nie wywołuje żadnych ubocznych zmian: wiem bo miki miał potworne kolki a pić potrafił tylko sojowy bebilon.Jest tylko jedna zasada: trzeba podawać to do mleka bezposrednio przed jedzeniem bo bardzo szybko gętnieje i nie leci przez dziurkę.
aneta76
2007-01-06
19:28:54
Email
Aha zapomniałam dodać, ze po Nutramigenie robiła 6, 7 kupek dziennie. Po Bebilonie zeszły do 3 dziennie.
justka271
2007-01-07
09:49:37
Email
Wiecie co dziewczyny wrocilysmy do NAN AR bo po Nutramigenie bylo okropnie, nie chciala go jesc a jak jadla to tylko 70ml i strasznie plakala, ksztusila sie i okropnie ulewala, lekarka kazala nam spowrotem wrocic do NAN-u i bedziemy ja obserwowac( a wiecie jaka byla szczesliwa jak dostala butelke Nanu od razu wszystko zjadla),naraziem pryszczyki z buzki zniknely.Dziekuje was za porady;))
Joan
2007-01-07
20:02:06
Email
Witajcie! Mam pytanie czy karmiac piersia można dokarmiac dziecko nutramigenem?
justka271
2007-01-08
14:36:25
Email
Joan powinnas spytac najlepiej lekarza
justka271
2007-01-14
09:11:07
Email
.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum