szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Do IFFCI !!!!!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Atka
2007-01-03
Email
Iffcia ! wdzaile fotek wkleiłam szymusia do jego prywatnego dzialiku pt."SYMUS JESTEM ;)" zrobilam jak najlepiej umiałam, ale jako mamie szymusiowej pozostawiam ci zaszczyt pzredstawienia szymusia reszcie mamom i dzieciakom. A wiec ruszaj go przedstawiac : pochwal sie kiedy sie urodził (godzina... DOSŁOWNIE WSZYSTKO!), ile ważyl i wogóle i w szczególe ;)
Atka
2007-01-04
10:52:16
Email
IFFCIA marsz mi do dzialu fotek przedstawic Szymusia! czeka już od wczoraj na mamusiną prezentację w dziale fotek pt. "Szymuś Jestem"!!!!
Atka
2007-01-04
13:05:02
Email
No to super ze dotarłas;) juz ci podpowiadam jak to z tym przedstawieniem: IFFCIA napisz np."Witam wszystkie koleżanki i kolegów. Jestem Szymuś ;) urodziłem sie.....(i tu data, godzina), mierzyłem aż....cm!!!, za to teraz mam ...miesiecy ...itd." IFFCIA ze chrztu wkeję zdjecie wieczorem bo miki dziś jest przepaskudny ;(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum